LV RU
www.sudzibas.lv Citadele Banka Nejeedz paarskaitiit pareizi naudu

Parex banka - Nejeedz paarskaitiit pareizi naudu

Viena no tukuma galvenaas filiaales darbinieceem, kas seedeeja aiz lodzina nejeedz tik vienkaarshu lietu izdariit, kaa paarskaitiit naudu nokluudiijusies par 2 cipariem nauda aizgaajusi citur.Iesaku visiem naudas suutiitaajiem uzreiz paarbaudiit ciparus bankas darbinieka vietaa.

R

Комментарии (8)

L LLLL 24.09.2008

UN ne tikai bankas darbinieki kļūdās, bet arī pastā. Maksājot par ēkas apsaimniekošanu un komunālajiem pakalpojumiem pasta darbiniece uz pārskaitījuma kvīts norādija nepareizu personīgā rēķina pirmo ciparu un mana nauda tika ieskaitīta pavisam citā adresē. Man nbākamajā mēnesī bija parāds, bet tam, kam to naudu pārskaitīja bija parāds. Bet aizejot uz namu pārvaldi viss tika nokārtots.

K kkk 24.09.2008

Mīlīši, kad parakstat maksājumu orderus, jūsu pienākums pirms parakstīšanas tos pārbaudīt. Par tādu lietu kā cilvēciskais faktors neesat dzirdējuši???

L LLLL 24.09.2008

Labāk sēdi pats un caur internetbanku pārskaiti kur, kam gribi un cik gribi! Ja būsi klūdījies, tad pats būsi vainīgs. Man gan nekādas tādas problēmas nav bijušas.

N Natalja 24.09.2008

Ja, man jau ta bija ne pirmo reizi.

M mahi mahi 24.09.2008

Savadi, jo sados rekinos, parskaitijumos jauzrada ari nosaukums, uzvards, registracijas numurs vai personas kods, ne tikai konta numurs - tikai pilnigas informacijas gadijuma kaut kas var tikt parskaitits, samaksats. Ja uzradas nepareizi, tad nauda nenosutas vai it ka tiek ieskaitita atpakal konta. Respektivi, risks tikt "apkraptam" ir salidzinosi mazs.

D Dirsejs 24.09.2008

Nekas Tev neliedz pašai paņemt bankā tukšu maksājuma uzdevuma veidlapu, to pareizi aizpildīt, parakstīt, iesniegt bankas darbiniecei.
Tāpēc jau to lapiņu Tev dod, lai Tu ar savu parakstu apliecinātu, ka tur viss ir pareizi uzrakstīts.
Necepies!

S sniedzinsh 27.01.2009

cilveeks nav dators...medz klūdities...esiet cilvēki un saprotiet, ka kludities varam visi!

L leila 20.05.2010

bet citaas bankaas tas TIK biezi nezkapeec negadaas

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы