LV RU
www.sudzibas.lv Citadele Banka Dāvanu kartes, kuras nevar atprečot

Parex banka - Dāvanu kartes, kuras nevar atprečot

Kārtējo reizi iegāzos ar Parex banku. Šoreiz esmu noskaņota ļoti nopietni!

Biju American Express Blue kartes lietotāja. Piezvanīja, piedāvāja piesaistīt vēl cilvēkus. Par to gan man, gan tiem cilvēkiem tika solītas dāvanu kartes. Es savas toreiz gaidīju mēnešus 4! Zvanīju ir pēc 2 nedēļām, katru reizi teica, ka ir tikko nosūtītas ar pastu, drīz ir jābūt. Pēc kādas 4.reizes man apnika klausīties vienu un to pašu, es pateicu, ka savas dāvanu kartes gribu saņemt filiālē. Vēl pēc kāda mēneša arī saņēmu. Bet nu gaidīšanas laiks un sarunu skaits bija aizgājis jau līdz absurdam.

Tagad man piedāvāja kļūt par American Express Gold kartes īpašnieci, es piekrītu. Manu sarunu ar banku dzirdēja kolēģe, arī viņa sev gribēja karti, kā arī lūdza pieteikt savu vīru un mammu. Rezultātā man sanāca 4 dāvanu kartes- 25 Ls uz Body shop (veiksmīgi izmantota) un 25 Ls * 3 uz Baltic Beach Hotel. Šoreiz, zinot manu iepriekšējo pieredzi, menedžeris kartes pat atveda personīgi līdz darba vietai.

Nolēmu savas dāvanu kartes uz Baltic Beach izmantot ar mammu mātes dienā- uztaisīt viņai tādu patīkamu dienu. Speciāli sestdien piecēlāmies agrāk, atbraucām uz Jūrmalu, nolikām mašīnu, atnācām uz spa- centru, gandrīz vai bijām gatavas pārģērbties procedūrām, bet tad man spa- centra darbinieces palūdza parādīt dāvanu kartes. Un izrādījās, ka ŠĪS KARTES VIŅI NEPIEŅEM!! It kā viņiem ir kaut-kādas problēmas ar Parex banku un man ir jākontaktējas ar to. Diena bija pilnīgi sabojāta.

Tagad man zvana un piedāvā citas dāvanu kartes! Vai nu uz Body shop, vai nu uz Atlētiku. Pirmais piedāvājums mani vairs neinteresē, Atlētika neinteresē vispār. Prasīju kāpēc nevarēja piezvanīt laicīgi un pabrīdināt, ka dāvanu kartes es nevarēšu izmantot, nabaga meitene, protams, neko nevarēja atbildēt. Bet es tagad par visu notikušo gribētu saņemt kaut-ko vairāk par vienkārši citām kartēm. Un kā minimums telefonisku atvainošanos.

Parex bankā esmu pilnīgi vīlusies, šoreiz jau pavisam.

V

Комментарии (3)

: :) 30.05.2008

shi banka arii laika neieskaita naudu,
silvekam jau ir apnicis gaidiit ..!
ljoti liela njemshanas ar to banku ...!

K kkk 30.05.2008

Kā to saprast - neieskaita naudu??? No kurienes? Nauda tiek kontos ieskaitīta pamatojoties un maksājumu sokumnetiem.

J jurciks 25.01.2009

man nav problēmu, es automātā visus piedāvājumus noformēt papildus kaut kādas american kartes nahrenizēju, mazāk karšu mazāk problēmu - mazāk izdevumu to uzturēšanai.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы