LV RU
www.sudzibas.lv Citadele Banka Par konkursa krāpniecību

Citadele - Par konkursa krāpniecību

Labdien, vēlējos izteikt pagalam nepatīkamu sūdzību, saistībā ar bankas, citadele'' pašizsludināto konkursu “gribam kp kreklu”, kura rezultātus bija jāizziņo jau - 9. Novembrī. Var saprast, ka aizkavējas rezultātu paziņošana par 1, par 3, maksimums, par 7 dienām, nevis 18 dienām. Ja ir tik grūti sekot, pašu uzstādītiem noteikumiem, tad nav vajadzības izveidot konkursu, kurā, piesola tik ļoti jaukus, kā arī mums, tik nepieciešamus labumus kā - nauda. Cilvēki cenšas, tērē savu laiku (atsakoties no citiem, iespējams, svarīgākiem pienākumiem) un enerģiju, lai izpaustos lietās, kas ir viņiem nozīmīgas, kā - māksla un sports, kas ir šī konkursa apvienojums. Saprotu, ka pašiem bankas darbiniekiem un visiem, kas ir iesaistīti šī konkursa tapšanas procesā (runāju par organizatoriem) , nav it nekādas reālas motivācijas būt godīgiem, jo paši nevar iegūt nedz šos laimestus, nedz arī atpazīstamību, tad nav ko izdomāt konkursus, ja ir tik grūti visu veidot laicīgi.

P. S bet, ja es aizņemtos kredītu no šīs bankas, tad man jau divas dienas iepriekš paziņotu, ka kredīts man ir jāatmaksā, bet paši nevar būt elementāri - pieklājīgi, pildot pašizvēlētus, pašizgudrotus noteikumus. Liels, fui'' konkursa organizatoriem. Paldies, par uzmanību.

D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы