Citadele banka - Vakances

Neskatoties uz daudz vakantajām darba vietām Citadele banka, netērējiet laiku un nesūtiet ne savus cv, ne pieteikumus uz tām, jo tā pat jūs darbā neņems- viss notiek tikai pēc deguniem, caur pazīšanos, ja ir kāda reāla vakance, pārējās ir vienkārši vakances uz nākotni. Nav nekādas nozīmes ne izglītībai, ne darba pieredzei- esmu jau tur pa šiem gadiem 3 reizes pabijis uz intervijām, cerot ka kļūdos, bet nekā. Pēdējoreiz man nevarēja izdomāt ko atbildēt, jo nav kur vairs piesieties- es pat algu nenosaucu, tā pat atšuva.
Portālā cv.lv var vispār neskatīties, jo tur 90 % vakances nemaz nav īstas, jo viņi saņem no darba devēja naudu pa gadu un tikai liek, nemaz neskatoties vai vispār vajag.

2

Комментарии (4)

T TT57 08.03.2017

Piekritu,
cv.lv vienas un tas pasas vakances stav gadiem tostarp Citadele banka ,Norvik Banka,Nordea

Krāpnieki. Es viņiem arī aizsūtīju savu CV ar piedāvājumu sākt darbu nekavējoties. Pieņemot, ka klusēšana ir piekrišana, jau 3 gadus tie žuļiki nemaksā algu!

J JNS 10.03.2017

Ja uz katru vakanci tiek nosūtīti ap 200 pieteikumu tad loģiski ka uzrunās tikai veiksmīgos. Ja neproti profesionālu pieteikuma vēstuli uzrakstī tad sorry. Plikus e-mail ar pliku cv neviens nelasa.

B Brunala 05.06.2017

Kā izbijis Citadeles darbinieks varu teikt, ka tur tiešām paziņas ņem darbā. Tikai retumis gadās cilvēks "no malas". Bet tā jau gandrīz visur kur maksā virs minimālās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы