LV RU

Citadele banka - Slikts serviss

Esmu bijis Citadeles bankas klients jau daudzus gadus tā kā Jūsu banka ir vislatviskākā bet pēdējie notikumi pēc tam kad nevaru samaksāt Uber lietotnē ārvalstīs par saviem braucieniem ar savu karti liek mani apsvērt došanos pie citas bankas.
Saņēmu sekojošu atbildi no Uber: Iespējams, tava banka noraidīja Uber maksu, pamatojoties uz aizdomām par krāpniecību. Tev būs jāatjaunina maksāšanas metode vai jāsazinās ar banku, lai saņemtu plašāku informāciju.
Sazinājos ar banku taču tā vispār nebija ieinteresēta risināt šo situāciju un futbolēja mani atpakaļ uz šo ''nevienam nezināmo'' lietotni Uber.

07.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

Оккупант 07.06.2019

есть опыт по этому банку. могу сказать одно. этот банк наперёд знает, какой будет закон в будующем. так что очень аккуратно. делайте всё наоборот. футболят - прилипнете. прилипают- любыми способами близко не подходите.

C critical thinker 08.06.2019

vislatviskākā banka? 25 % bankas Citadele akciju īpašnieks ir Eiropas rekonstrukcijas un attīstības banka (EBRD). 22,4 % kapitāldaļu pieder ASV privāta kapitāla uzņēmumam Ripplewood. Pārējie 52,6 % akciju pieder dažādiem investoriem, no kuriem pazīstamākie ir bijušais ASV Federālo rezervju sistēmas priekšsēdētājs Pols Volkers (Paul Volcker) un bijušais Pasaules bankas prezidents Džeimss D. Volfensons (James D. Wolfensohn), kā arī hedžfonds Baupost Group (no wiki, dati var nebūt svaigākie, bet domu, cerams, saproti)
Volfensons noteikti pat ēd auksto zupu, kad brauc savu latvisko banku apraudzīt

Pacco_al 11.06.2019

Ar banku sazinājāties? Jeb uzreiz vajag mesties sūdzību ierakstīt? Ja jums partneris (-e) seksu atsaka arī šeit sūdzību uzreiz ievietojies?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы