Citadele banka - Slikts serviss

Grūti nosaukt par cienījamu iestādi, serviss ir miskastes līmenī. Pieteicu karti maijā, vēl joprojām nevar atbildēt. Jau četras reizes zvanīts jautāts kādā statusā pieteikuma izskatīšana visu laiku tik atbild, ka nodos informāciju atbildīgajam, ka tas sazināsies, protams neviens tā arī nepiezvana.
Joka pēc uzrakstīšu banku uzraugošajai iestādei un patērētāju tiesību aizsardzības centram kas tas par bardaku vai tiešām nav jāatbild uz pieteikumu. Atbildi taču var uzrakstīt vai piekrīt izsniegt karti vai atsaka. Es savu laiku iztērēju piesakot vizīti klātienē braucot speciālā laikā, jo ik dienā tur vairs nepiekļūt, bet viņu nekaunība neatbildot ir drausmīga.

07.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (4)

Good Intentions 07.07.2022

Situācija skaudri aprakstīta, bet uztaisīt parastu karti nevajadzētu būt problēmam, ja nu vienīgi ar jums kaut kas nav kartībā. Joka pēc nevajag nevienu traucēt.

R rayo 07.07.2022

Izlasiet kārtīgi sūdzības būtību. Līdz kartes izsniegšanai vispirms lai sniedz kaut kādu nebūt atbildi jā, nē, negribam...šeit pat to nevar izdarīt, kur tad vēl līdz kartei.

T taisnibascinitajs3 07.07.2022

Iespējams kungs domā karti ar kredītlimitu un tur jau var būt apakšā iemesli, kāpēc neizsniedz karti kuri prpotams mūsdienās izsniedzējam nav Jums jāpaskaidro.

R rayo 07.07.2022

X prime.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы