LV RU

Citadele banka - Krāpšana

Krāpšana gaišā dienas laikā, pārsūtīju no Citadeles bankas naudas līdzekļus uz savas mītnes valsts bankas kontu un no manis par 100 eiro pārskaitījumu noņēma komisijas 15 eiro!
Vai jūs nevarat tāpat kā citas internetbankas norādīt komisijas naudu ko ņemsiet?

21.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Banka Citadele Ответ от представителя 21.06.2019

Paldies Jums par ziņu. Lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju un sazināties ar Jums, lūdzu, atsūtiet savu kontaktinformāciju.

Ar cieņu

banka Citadele

Ответ от Banka Citadele Ответ от представителя 27.06.2019

Labdien!

Lai mēs spētu ar Jums sazināties un risināt šo situāciju, lūgums norādīt Jūsu kontakttālruni.

Ar cieņu
banka Citadele

N

Комментарии (4)

Оккупант 22.06.2019

(Paldies Jums par ziņu. Lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju un sazināties ar Jums, lūdzu, atsūtiet savu kontaktinformāciju. Ar cieņu. banka Citadele) не верьте. нам банк не отвечает на наше требование уже второй год.

Оккупант 22.06.2019

знаете, ни до ни после меня не гонят никакими тряпками. если бы тряпками я бы вкурсе, что в ответ гнать. похоже, что втихоря в штанишки писают маленькой, незаметной при чём струйкой.

Pacco_al 25.06.2019

Var būt tomēr pirms izmantot pakalpojumu sākumā būtu jānoskaidro cik tas maksās, piemēram ielūkojoties cenrādī vai sazinoties ar banku, ne vis tikai taisīt un pēc tam rakstīt sūdzības.
Komisija no summas nav atkarīga, tā ir par vienu maksājumu uzdevumu. Labi, ka vēl pietika prāta 20.- EUR nesūtīt, tad jau gan noteikti piebļautu pilnu internetu, ka par 20.- EUR pārskatīšanu paņēma 15.- EUR komisiju.
Kaut gan dīvaini, neatradu šādu cenu cenrādī, iespējams, ka esat norādījis nepareizu summu.

Pacco_al 25.06.2019

Tomēr atradu:
Standarta maksājums USD valūtā
SHA (dalīti) 15 EUR

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы