www.sudzibas.lv Cita Santehnika pārdod brāķētu preci

РешеноCita Santehnika - pārdod brāķētu preci

Nepērciet preci veikalā "Cita Santehnika". Taisot remontu iegādājāmies podu šajā veikalā, lai gan uz akciju, bet tomēr nekur netika minēts, ka pods ir salūzis. Kad podu uzlikām, tas tecēja no visām iespējamajām vietām. Apmetot to otrādi, secinājām, ka tajā ir vairākas plaisas. Un ar to vēl viss nebeidzās! Brille salūza pat vēl neizmantota, poda ūdens kastei vāks bija par 1 cm lielāks nekā pati kaste. Apbrīnoju šito iesmērēšanas tehniku, ka tikai kaut ko pārdot. Publisks fuj!!!

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 06.09.2016

Uzņēmuma Cita Santehnika pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M

Комментарии (1)

N nesūdzos 14.01.2017

Var redzet kads censas slept pedas

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы