Cēsu slimnīca - Slikts serviss
Vēlos vērst uzmanību uz situāciju, ar kuru saskāros šī gada 27. jūnijā ap plkst. 23.00, vēršoties slimnīcas Uzņemšanas nodaļā saistībā ar akūtām sāpēm vēdera lejasdaļā labajā pusē.
Kamēr pirmais kontakts ar Uzņemšanas nodaļas darbiniekiem bija profesionāls un laipns, turpmākā pieredze, nonākot apskates kabīnē, bija pilnībā nepieņemama. Mani aprūpēja medicīnas darbiniece (blonda sieviete, vizuāli aptuveni 40 gadus veca, kuras vārdu un uzvārdu nepaspēju fiksēt), kuras komunikācijas veids neatbilda profesionālajai etikai.
Pēc asinsspiediena un temperatūras mērīšanas darbiniece veica nopratināšanu noraidošā un neapmierinātā tonī. Kad paskaidroju, ka sāpes ir lokalizētas apendicīta rētas apvidū, darbiniece asi un neprofesionāli atcirta: "Ja tev viņu izgrieza, tur nav kam sāpēt." Uz manu loģisko norādi, ka esmu vērsies pēc palīdzības ar akūtām sāpēm un personāla pienākums ir noskaidrot to cēloni, darbiniece aukstā tonī pavēlēja gaidīt ārstu.
Šādas klaji noraidošas un augstprātīgas attieksmes dēļ pret pacientu, kurš atrodas bezpalīdzīgā stāvoklī un izjūt sāpes, emocionālā spriedze pieauga, kā rezultātā biju spiests pamest slimnīcas telpas, tā arī nesaņemot nepieciešamo medicīnisko palīdzību.
Uzskatu, ka šāda medicīnas personāla uzvedība un empātijas trūkums nav pieļaujams. Lūdzu slimnīcas vadību izskatīt šo gadījumu, identificēt konkrēto darbinieci un veikt pārrunas par profesionālās etikas un pacientu tiesību ievērošanu.
Добавить комментарий