www.sudzibas.lv Cenuklubs Jūsu darbinieces attieksme ir pretīga

Cenuklubs - Jūsu darbinieces attieksme ir pretīga

Jums tur tā traki lielā, neapmierināta sieviete, darbiniece, nesaprotu kas viņa skaitās jums tur, jo nekad nav formā, bet attieksme ir vienkārši prātam neaptverami pretīga, kā tāds cilvēks vispār var strādāt klientu apkalpošanas sfērā?
Mūžīgi neapmierināta, vispār nekāda pretimnākšana, nekad nepalīdz un vienmēr ar tik pretīgu intonāciju runā, tā itkā viņa būtu neapmierināta ar to, ka vispār tur strādā.
Ludzu, tiekat galā ar tādu darbinieku, jo tas nav normāli, kad katru dienu ir šitāda attieksme.
Lai iet, saved sevi kārtībā. Pretīgi.

14.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (3)

S Spuris 14.11.2023

Faktus studijā. Varbūt pretīgs esi pats pret visiem un pārāk augstu sevi novērtējis esi ko pasaules naba? Kapēc pārdevējai jāiet tev pretī ?Ceļu neproti atrast uz veikalu ? Sadomazohists esi ,ka patīk turp iet katru dienu ,ja jau tik slikti viss ir ? Sēdi mājās un pasūti tad preci onlainā,plāngaldiņa urbēj

P Palīgs neskaidrajiem 14.11.2023

Spurim patīk šādas pārdevējas... 😆 uzreiz atsaucas...

S Spuris 18.11.2023

Tev īpašī atpalikušajam - sēdi klusāk par ūdeni un zemāk par zāli.Acīmredzot esi tāds pats nīdeklis ka šis ,kurš ir iedmajies sevi ''pasaulas nabu''

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы