LV RU
www.sudzibas.lv Cenuklubs Darbinieku attieksme pret mums

Cenuklubs - Darbinieku attieksme pret mums

Mes ar draugiem ap 20: 00 ieradāmies cenukluba, lai nopirktu telti, bet apsargs un darbinieki smaidīdami teica, ka mēs izskatījamies aizdomīgi un, ja mēs neko nepērkam, lai mēs ejam prom un teica, ka jūs jau zinat kur ir izzeja. Mums viesiem ir apmeram (12 gadi) . Mes bijām ļoti pārsteigti un mēs neko neteicām un aizgājām prom neko nenopērkot es šaubos, ka es kādreiz atgriezīšos.

19.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (2)

(ka, kad, lai un ja) Pirms šiem vārdiem visdrīzāk ir jāliek komats.

K Klientamnavtaisnība 19.07.2019

Mārtiņš Maikls? Nē, nu es visu saprotu, vecākiem ir tiesības nosaukt bērnu, kā vēlas, kaut var par Alu un Šņabi, bet kā latvietis var būt Maikls? Atvainojos, bet skan stulbi. Priekš kam saukt amerikāņu vārdos, ja ir labi savi, vietējie. Nu es nezinu... tiešām, man tas nepielec...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы