LV RU
www.sudzibas.lv Celotleti.lv Slikts serviss

Celotleti.lv - Slikts serviss

Gada sākumā caur minēto uzņēmumu nopirku biļetes uz īriju. Kad slēdzu vienošanos ar šo kompāniju, bija ļoti intensīva sarakste, naudu protams arī skaitīju nevis lidkompānijas (ryanair) kasē, bet gan šiem celotleti.lv. Protams, ka apzinājos, ka nedaudz pārmaksāju, jo viņi man nodrošina pakalpojumu ar biļešu pasūtīšanas peripetijām.
Tagad, kad lidojumi atcelti un biļešu naudas jāatgriež, šī kompānija mierīgi atsūta linku uz lidkompānijas mājas lapu ar tekstu - tagad varat čakarēties atgūt savu naudu pats. Būtībā, kad naudu no manis jāpaņem, tad pati laipnība, kad jāatgriež, vai vismaz jāpalīdz atgriezt, tad pie vienas vietas, kā to klients izdarīs.

Комментарии (1)

L Lea Moonshine 09.10.2020

Ja līgumu lasa, tad nekādu problēmu nav.
Vai arī, kad akceptē ka piekrīti noteikumiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы