LV RU

CCC Apavu Veikals - Slikta kvalitāte

Vasaras sākumā iegādājos apavus.Summa ko iztērēju bija 29,95€.Nedaudz panēsāju un sapratu, ka abām kājām siksniņu salaiduma vietās berž kājas.Aiznesu uz garantiju.Viss kārtībā,izlaboja defektu.Pēc remonta kurpes uzvilku dažas reizes, kad pamanīju, ka abām kurpēm zolēs identiskās vietās ir izveidojušies caurumi.Atkal nesu uz garantiju.Diemžēl šoreiz "eksperts"konstatēja, ka tas nav ražošanas defekts, bet gan mana nolaidība,ka laicīgi neesmu veikusi apavu remontu.Veikala "CCC Baltija" atbilde balstoties uz eksperta slēdzienu bija- nauda netiks atgriezta un prece netiks mainīta.Kad iegādājos preci,saņemu 2 gadu garantiju.Tātad šajā laika posmā pārdevējam arī ir jānodrošina, lai varu to lietot, nevis turēt plauktā un priecēt acis vai arī, kā manā gadījumā- uzdāvināt "CCC Baltija" 29,95€.

Si

Комментарии (4)

really? 27.09.2018

Tie tacu ir 3eur veerti kinaa razoti apavi,lieki tur gaidit kvalitati, tirgotajs jau uzliek tadu cenu,kadu grib, tas nav nekads kvalitates raditajs! Labi apavi maksaa, diemzel, ne visi to var atlauties.

Tu Turkey901 27.09.2018

Tādus veikalus kā CCC un Eiropas apavi, agrāk vēl bija Centro, vajag apiet ar līkumu, kā arī kaut cik sakarīgi apavavi sākas 60-70 Eiro u uz augšu, par 30 Eiro var opirkt tikai baseina čībiņas.

Su superstar123 04.10.2018

"Tātad šajā laika posmā pārdevējam arī ir jānodrošina, lai varu to lietot, nevis turēt plauktā un priecēt acis vai arī, kā manā gadījumā- uzdāvināt "CCC Baltija" 29,95€." - un pārdevējam nekas nav jānodrošina! Par kvalitāti, maiņu, naudas atgriešanu atbild veikala vadītājs, ne jau pārdevējs!

Se secinajumi 27.09.2018

par tādu cenu, kāda tur kvalitāte var būt, es vienus nopirku, berza kājas, nevarēju paiet. Kvalitāte arī nav no tām labākajām.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы