LV RU

CCC Apavu Veikals - Serviss

Ļoti sarūgtināta par veikala apkalpošanu. Atnākot ar bērnu apmainīt apavus pret citiem man apgalvoja, ka neviens cits kā veikala vadītāja nevar apmainīt apavus.
Vai tiešām nav iespējams deleģēt šo funkciju vēl kādam, lai pircējiem ar bērniem nenāktos gaidīt kamēr ieradīsies cilvēks kurš vad izdarīt apmsiņu. Pārdevēja vēl mēģināja uzsvērt ka jāizvēlas apavus uzreiz, lai nevajadzētu atgriezties.

Комментарии (2)

Un uz kāda pamata jūs izdomājāt, ka kādam vispār vajadzētu mainīt jums apavus, kurus pati izvēlējāties un uzlaikojāt? Tā ir nekaunība augstākajā pakāpē vēl sūdzēties par to, ka tirgotājs iet jums pretīm un maina preci, kaut arī pēc likumdošanas tas nav viņa pienākums! Bet nu kur tad tik truliem cilvēciņiem to saprast, ja viņu vienīgā funkcija šajā pasaulē - ir ražot bērnus.

Te TeaMachine^^ 24.07.2018

Оооо очередная яжемать! Все им должны, только потому что у них видите ли ребёнок. Правильно сказала продавец.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы