CCC Apavu Veikals - Apkalpošana

Nezinu cik meitenēm "piemet" pie algas vai uzliek pa virsu algai (ar šādu attieksmi varētu padomāt, ka diezgan daudz) , bet teikšu apkalpošana kā tirgū. Uzbāžas ar palīdzību, visādiem līdzekļiem un smāķiem, vēl varbūt somu kādu mēģinās iesmērēt. Es zinu ko veikalā gribu un pēc tā eju. Negribu klausīties visādus penterus par nevajadzīgiem līdzekļiem. Un tas ir ne tikai Valmierā bet arī citur.

28.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Комментарии (10)

Saivii 28.05.2019

Gan jau,ka bonusu sisteema. Padomaajiet,vai meiteneem pashaam patiikami klientiem uzbaasties?

S Saule 28.05.2019

Tāda ir bonusu sistēma, jo vairāk ietirgo. jo lielāks apgrozījums un lielāka alga.
Pati strādāju veikalā, bet jautāju tikai vienreiz vai kā palīdzēt, neuzskatu vairāk par vajadzību, ja klientam kaut kas tiešām būs iepaticies un viņš vai viņa tiešām gribēs kaut ko uzmērīt tad pajautās.

A AinaGribule 28.05.2019

Vienreiz piedāvāt ir okey, saprotu. Bet nu ja atsakās un piedāvā kaut ko citu, tad pēc tam vēl kaut ko, nu atvainojiet, ir par traku. Tāda sajūta, ka meitenēm alga sastāv tikai no tiem līdzekļiem, zolītēm, utt, ko viņas katra notirgojusi.

L Livva 28.05.2019

Īpašnieki nesaprot, ka uzbāzīgā apkalpošana nav domāta ziemeļu mentalitātei.

A AinaGribule 28.05.2019

Pilnīgi piekrītu. Turklāt, nu ja vajadzēs palīdzību, cilvēki paši paprasīs.

E Ezītis Miglā 28.05.2019

Ja Jums būtu situācija,ka Jūs strādātu tirdzniecībā, ticiet man..,Jūs darītu tā pat,ja GRIBĒTU nopelnīt. Un alga gan jau nav nekāda lielā,tāpēc pārdevējas cenšas piepārdot. Pārdevējas neuzbāžas ar šmāķiem,bet piedāvā apavu kopšanas līdzekļus. Jūsu izvēle- vajag vai nē. Es nopērku,bet ne vienmēr. Kāpēc gan man speciāli iet kaut kur meklēt apavu kopšanas līdzekli,ja to varu nopirkt,pērkot apavus?

E Ezītis Miglā 28.05.2019

Par Drogām Jums sūdzība jau uzrakstīta? Tur meitenēm pie katra pirkuma jàpiedāvā " dienas piedāvājums" un viņas nevar to nedarīt, jo viņām tas IR jādara..

R ReAiga 29.05.2019

Diemžēl, tā ir bonusu sistēma, jo vairāk piedāvāsi, jo lielāka iespēja, ka nopirks vēl kaut ko klāt, attiecīgi pildi veikala uzlikto plānu un saņem algu. Un tikai pamēģini to nedarīt, viens ir alga, otrs ir attieksme no vadības, neesi pietiekami labi piedāvājis, neesi pietiekami labi apkalpojis, ja klients iziet no veikala ar vienu preci. Vienkārši ir pārdevēji, kuriem šie piepārdošana ļoti labi padodas, tā ka pat nemani, ka izejas ar pilnu maisiņu, savukārt ir tādi, ar kuriem jūt šo uzbāzību...

T TavaMamma 29.05.2019

Zinu ka vienà citā populārā apavu veikalu ķēdē alga ir atkarīga no kopēja veikala mēneša apgrozījuma. Loģiski ka gribās nopelnīt tām meitenēm.Nedaudz sapratnes.Vienīgi ja riebjas komunicēt ar cilvēkiem tad gan ir jāpasūta internetā.

S Spuris 29.05.2019

ezinu gan.Esmi bijis tc Alfa.Tur neviena neuzbāžas.Taču tāds ir viņu darbs un tāda tirdzniecības specifika.To pārmest ,sūdzēties kaut kā absurdi pilnīgi.Jums nav kārtībā ar nervu sistēmu acīmredzot.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы