LV RU
www.sudzibas.lv Cata Slikts serviss

Cata - Slikts serviss

Šī gada 17. Februārī pl. 15.43 Cēsīs autobusa pieturā Uzvaras bulvāris iekāpjot autobusā, notika negadījums, kur 9. Maršruta Cata autobusā durvis tika iespiesta 1942. G. Dzimusi sieviete. Sieviete negadījumā guva traumas, bet autobusa vadītājs pat neatvainojas un nesniedza nekādu palīdzību.

18.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Cata Support Ответ от представителя 13.03.2020

Labdien.
Ļoti žēl, ka ir noticis šis negadījums.

Ja Jūs vēlaties, lai sūdzību sadzird, un uz to sniedz atbildi, Jums tā jāievieto AS CATA profilā. Šobrīd Jūs to esat ievietojis kafejnīcas Bistro CATA profilā.

Mēs nodarbojamies ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu un neesam saistīti ne ar AS CATA, ne ar autotransporta pārvadājumiem, esam SIA MežrūkumiK

Комментарии (5)

Tu Turkey901 18.02.2020

Ja sievietei neradās pretenzijas pret autobusa šoferi, tak kāpēc Jums būtu šeit jāstučī?!
Būtu sieviete guvusi traumas - nebūtu šis starpgadījums palicis bez ievērības un tikai ar atvainošanos šoferis netiktu cauri!

Kāpēc tā? 18.02.2020

Tā sieviete bija mana mamma un paldies par ieteikumu tūlīt ar ārsta slēdzienu braukšu rakstīt ies iesniegumu policijai

Kl Klientamnavtaisnība 18.02.2020

Kāpēc uzreiz nebraucāt, pēc negadījuma, bet tikai tagad?

Kāpēc tā? 18.02.2020

Tāpēc kā mammai 78 gadi un viņa pēc negadījuma knapi varēja aiziet līdz mājai un tikai šodien man prasīja palīdzību.Protams,es visu saprotu,viņa taču palika dzīvA, tikai ieguva traumas! Kad tas šoferis kādu nogalinās tād varētu sūdzēties. Es pareizi sapratu Jūsu viedokli?

BondsBonds 18.02.2020

Pats raksti, tas ir negadījums. Ko tad tu vēl gribēji? Lai visiem, es atvainojos, čupa čupu palaiza.
Pie vainas būs firma, kuru autobusi tik veci, ka tajos nav sensori pret tādiem negadījumiem. Pie vainas būs pasūtītājs un lētie braucēji.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы