LV RU
www.sudzibas.lv Cata Slikta attieksmes

Cata - Slikta attieksmes

Labrīt ļoti nelaipns šoferis ar bērnu braucam es uz smilteni bērns līdz blomei. Nebija uz kartes nauda bija 10e. Šoferis burkseja nebija uzreiz 50e. Nevar izmainit 10e. Dels bija pirmstam stāstīja, ka šoferi nereti pārmet un burkšķ. Sorit sastapos pati ar to. Sabojāta visa diena no paša rīta.

16.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Cata Support Ответ от представителя 13.03.2020

Labdien.
Ļoti žēl, ka ir noticis šis negadījums.

Ja Jūs vēlaties, lai sūdzību sadzird, un uz to sniedz atbildi, Jums tā jāievieto AS CATA profilā. Šobrīd Jūs to esat ievietojis kafejnīcas Bistro CATA profilā.

Mēs nodarbojamies ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu un neesam saistīti ne ar AS CATA, ne ar autotransporta pārvadājumiem, esam SIA MežrūkumiK

Комментарии (4)

B BK 16.10.2019

Rakstīt no sākuma iemācies.

L Lailailai 16.10.2019

Grūti kaut ko saprast, tikai to, ka daudz to “e”.

O Otis 16.10.2019

Un kāda ir problēma ?
Biežāk gan nācies novērot, ka paši pasažieri, klienti, pircēji jau ierodas kādā tādā sabiedriskā vietā ar savu neapmierinātību, bet pēc tam čīkst ,ka redz cits ''dienu sabojājis''.

Ventilators 16.10.2019

Kā saku, "Atrodiet sev problēmu". Es nevis šeit sūdzos, bet aizrakstu e-pastu uz attiecīgo iestādi un CC ielieku piemēram Auto Transporta Direkciju. Lai šamie apseko pārvadātāju. Ne mums laika, skriet visiem pakaļ.

Kāpēc kaut kas tāds te tiek rakstīts nesaprotu. :) Kāpēc teicu "Atrodiet sev problēmu"? Jo atradusi, ar ko atkal sabojāt sev dienu. Jums ar nerviem viss kārtībā? Šis notikums ir dzīves sīkums.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы