LV RU
www.sudzibas.lv Cata Nerisina tehniskās problēmas

Cata - Nerisina tehniskās problēmas

Jau gadiem nerisina savas problēmas ar bankas karšu lasītāju iekārtām. Tās bieži nestrādā, pat covid laikā! Teorētiski norēķināšanās ar karti skaitās pieejama, bet faktiski to izdarīt ir veiksmes jautājums.
Jau vairākas reizes rakstītas sūdzības viņiem pašiem, bet problēma netiek labota.
Salīdzinājumam - citai autobusu kompānijai, kas kursē vidzemē (nordekai) , tāda problēma nav manīta.
Ir dzirdēti šoferu mēģinājumi iestāstīt pircējiem, ka autobusā kustības laikā satelīts nevar to izsekot, bet aparatūra / "internets" izcili bieži nestrādā autobusam stāvot uz vietas pilsētas centrā, kur visiem internets iet pat ne-jaunākā-modeļa telefonos.
Tas ir izsmiekls gadsimtā, kurā pat bomži (piem. Asv) pieņem maksājumus ar bankas karti!

16.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Cata Support Ответ от представителя 16.07.2020

Labdien, Jūs sūdzību esat ievietojis MežrūkumiK, bistro CATA profilā, mēs nenodarbojamies ar transporta pakalpojumiem, bet gardi gatavojam. Ja vēlaties, lai sūdzība nonāk pie adresāta, ievietojiet to AS CATA profilā. Paldies!

K

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы