www.sudzibas.lv Cata Nepieklājība

Cata - Nepieklājība

10.05. Plkst. 7: 40 iekāpu Jūdažu - Siguldas autobusā, kurā uzrādīju 2. Grupas apliecību, par ko braukšanas maksa ir 0,00 eiro.
Kārtējo reizi catas šoferis (autobusa nr. Lt5759) visiem pasažieriem paziņo, ka apliecība jārāda tā, lai labi to saredzētu un izstiepa roku ar manu apliecību augšā tuvu spogulim, lai visi pasažieri redzētu, ka braucu, izmantojot apliecību, un pēc tam vēl svētīja par apliecības nepareizu rādīšanu tā, lai visi dzirdētu.
Skumji, ka nekas nemainās. Cata nereaģē. Šoferi turpina ņirgāties par cilvēkiem, kuriem ir i un ii grupas apliecības.

V

Комментарии (2)

S Sīka2 10.05.2024

Visu pareizi šoferis izdarīja. Savu karti ir jārada tā, lai šoferis varētu labi saskatīt. Jo šoferim ir jāredz, gan fotogrāfiju un derīguma termiņu. Jā nemaki pareizi parādīt, tad vainīgs esi tiki tu.

RAMONA👀 11.05.2024

"Kārtējo reizi catas šoferis visiem paziņo, ka apliecība jārāda tā, lai labi to saredzētu"..tātad nav pirmā reize, kad apliecība tiek rādīta tā, ka nevar redzēt🤷‍♀️

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы