www.sudzibas.lv Cata Ļoti, ļoti slikts serviss

Cata - Ļoti, ļoti slikts serviss

Šodien 24.04.2020. Vēlējos braukt ar mikroautobusu Sigulda-Ragana-Rīga plkst 16: 42 kopā ar savu suni, kas nesver pat 5 kg un ir vēl pavisam mazs kucēns.
Autobusa šoferis rupji atcirtis, ka sunim līdzi nepieciešama potēšanas pase - kas vispār nekur nav minēts nosacījums, un izdzina mūs ar suņuku no mikroautobusa.
Paldies jums cata, par tik “jaukiem” darbiniekiem. Pilnīgi “prieks” skatīties.
Es centīšos vairs nekad neizmantot sabiedrisko transportu un pēc iespējas pārvietoties ar savu auto, bet jūs droši variet iekļaut darba sludinājumos, kuros meklējiet šoferi, ka nepieciešamas iemaņas īpaši rupjā un nepieklājīgā saziņā ar cilvēkiem, jo nav pirmais gadījums, kad, kāpjot autobusā, priekšā sēž neapmierināta seja, kas nespēj ne pusplēsta vārda pateikt.

Ответ от Cata Support Ответ от представителя 28.09.2020

Labdien, mēs gatavojam gardas pusdienas un neesam saistīti ar nekāda veida pārvadājuma pakalpojumiem. Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu sūdzība nonāk pie adresāta, tad tā ir jāievieto AS CATA profilā! ;)
Ja vēlaties, lai situācija tiek risināta, aicinu neizmantot šo portālu, bet pirmkārt vērsties pie akciju sabiedrības!

Комментарии (2)

L Livva 24.04.2020

Izlasi noteikumus par dzīvnieku pārvadāšanu pirms apsūdzi šoferi. Ja brauksi ar savu auto, arī tad tos izlasi, jo atkal tev piesiesies policisti un atkal nezināsi kur un kas ir rakstīts.

D Daniela Grigorjeva 15.07.2020

Kur ir rakstīts, ka sunim līdzi jābūt POTĒŠANAS PASEI!?
Uzpurnis jā, bet nejau pase.
Kas Tevi arī bez pases tagad autobusā nepārvadās? Un bez potēšanas pases? Varbūt esi ar kaut ko slima un lipīga?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы