Caffeine - Uzkopšana

Caffeine audēju 15, rūpējieties, lūdzu, par Wc tīrību! Mūždien mētājas papīri, grīda izskatās, ka dienām nav mazgāta, izlietnēs mati. Ja nav apkopēja, jātīra pašiem. Katrā ziņā nepieļaujama ir situācija, ka klientu sagaida nokakāts pods. It kā pieklājīga un citādā ziņā patīkama kafejnīca, bet wc sliktākā stāvoklī kā stacijas laukumā.

Ответ от Caffeine Support Ответ от представителя 16.08.2022

Atvainojamies par nepatīkamo situāciju. Saņemot Jūsu sūdzību, minētajā kafejnīcā esam veikuši kvalitātes pārbaudi, kā arī sazinājušies ar atbildīgajām personām, lai noskaidrotu šīs situācijas cēloņus un novērstu to atkārtošanos.

Patiesi atvainojamies par nepatīkamo pieredzi. Patiesi ceram, ka turpmāk šādas situācijas neatkārtotos un pavadītais laiks Caffeine sagādās tikai pozitīvas emocijas.

V

Комментарии (1)

Good Intentions 16.08.2022

Skatos, ka dzīvojies pa toletēm.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы