www.sudzibas.lv Caffeine Slikts serviss

Caffeine - Slikts serviss

Pēc 19: 00 mēs ar draudzeni risinājām pagaršot kafiju baznīcas iela caffeinā. Mūs apkalpoja meitene veronika. Mana draudzene paprasa pienu kokteili, bet meitene raupji atbildēja kā viņas kafejnīcā nav tādu. Lai vismaz mums palīdzēt ar izvēli, viņa klusējā un skatās uz mums ļoti dusmīgi. Pēc izvēlēs viņa smejas ar savam draudzenēm un ne kvalitatīvi gatavoja kafiju. Piemēram, viņa pieskaras iekšpuse pie vāciņas (pasūtīju ledus karameļu makijato) . Bija redzami, kā par sanitārām normām mēs zinām maz.

Kopumā, ceram kā vadība to pamanīs un pārrunas ar šo meiteni.

27.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Caffeine Support Ответ от представителя 28.06.2022

Atvainojamies kolēģes vietā par nelaipno izturēšanos/nekoptību! Šāda apkalpošanas un uzvedības kultūra nav pieļaujama un neatbilst mūsu uzņēmuma vērtībām, tādēļ ir veiktas pārrunas ar Jūsu minēto darbinieku, lai turpmāk līdzīgas situācijas neatkārtotos. No sirds strādājam, lai pie mums būtu patīkama atmosfēra un ikviens Caffeine draugs justos brīvi un labi. Patiesi ceram, ka turpmāk šādas situācijas neatkārtotos un pavadītais laiks Caffeine sagādās tikai pozitīvas emocijas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы