www.sudzibas.lv Caffeine Slikt serviss

Caffeine - Slikt serviss

Ienākot kafejnīcā, neviena uz vietas nebija, tikai zīme - būsim atpakaļ. Tiklīdz meitene atgriezās, palūdzu pasūtījumu, uz ko sekoja atbilde - es tikai tikko ienācu! (darba laiks uz durvīm no 08: 00, pulstens tajā brīdī ir 10: 42) . Man ir tiesības uz 15 min pārtraukumu! Tad demonstratīvi noņēma zīmi un man bija jāatkārto, ko vēlos...

22.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Caffeine Support Ответ от представителя 01.08.2022

Atvainojamies kolēģes vietā par nelaipno izturēšanos! Mēs Caffeine atļaujamies būt citādi, radošāki un eksperimentēt, taču šāda apkalpošanas un uzvedības kultūra nav pieļaujama un neatbilst mūsu uzņēmuma vērtībām, tādēļ lai pēc iespējas veiksmīgāk spētu rināt radušos situāciju, vai Jūs,lūdzu, varētu norādīt kurā Caffeine kafejnīcā notika šis starpgadījums? No sirds strādājam, lai pie mums būtu patīkama atmosfēra un ikviens Caffeine draugs justos brīvi un labi.

D

Комментарии (3)

B Bez_vārds 22.07.2022

obligāti savs maks jāfotogrāfē bija? :D :D :D :D

S Smadzen'sVaig? 22.07.2022

Jāpazīmējas taču:D

Good Intentions 22.07.2022

Ar sūdzību arī pazīmējies? Jebkurā gadijumā darbinieks tilko atgriezās un pat zīmi nepaspēja noņemt. Iedod cilvēkam kaut to izdarīt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы