BVC Bērnu Veselības Centrs Raiskuma 1 - Nekompetents bernu acu arsts

Acu arsts, okulists, oftalmologs - Aija Osmane, kas praktize bernu veselibas centrā, raiskuma ielā 1, ir nekompetents speciālists, tik slikti, var strādāt padomju laikos ar pieaugušiem cilvēkiem, nejau ar mazie bērniem/zīdaiņiem. Ir jāspēj iet līdzi laikam un attīstīties, manam bērnam tagad ir trauma tikt atstātam kaut vai bērnudārzā pēc tādas vienas acu ārsta vizītes. Iesaku visiem vecākiem, kas šo lasa doties uz kādu citu iestādi, kur arī acu pārbaudes maziem bērniem neveic ar šķīduma pilināšanu acīs.
Papildus tam, par pakalpojumu bvc.lv jāveic priekšapmaksa nevis jāmaksā pēc kvalitatīva pakalpojuma saņemšanas.

Комментарии (1)

veesaa007 07.06.2019

Visas iespējas pašam skatīties savam bērnam acīs. Acu pilienus pilina acīs tāpēc, lai paplašinātu zīlītes, lai varētu kvalitatīvi veikt izmeklējumus. Ko darīt, ja pagaidām nekas ''gudrāks'' nav izdomāts? Bet tāpat nevar saprast, par ko sūdzība.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы