LV RU

Building Expert SIA - Krāpšana

Building Expert Sia - neizmaksāta darba Alga
Alvis būvmeistars piedāvā darbu būvniecībā, Zviedrijā. Darbs smags un neatbilst iepriekš atrunātiem darba pienākumiem, dzīvošana pilnīgi neatbilst runātam neiespējami ir sastrādāties ar būvdarba vadītāju Sergeju. Olegu. Vadimu. Ilgāk par mēnesi neviens nenoturas, bet varbūt tā ir šīs firmas politika? . Darba attiecības pārtraucot, nopelnīto algu tā arī nesamaksā un uz telefona zvaniem neatbild. Nepārtraukti tiek meklēti jauni darbinieki, visidarbi.lv. Krāpnieku kantoris neiesaku uz turieni braukt nevienam

Ga

Ещё Building Expert SIA жалобы

Комментарии (1)

Fa Fakts1 12.01.2020

Esmu bijis uz darba pārrunām šajā firmā. Uzreiz sapratu, ka darba attiecības uzsākt ar šo uzņēmumu ir apzināta kaitniecība pret sevi. Skaidrs, ka šajā firmā, darba likumi rupji tiek pārkāpti, par attieksmi nemaz nerunājot. Piesolītā alga ir maza, un pat tāda netiks izmaksāta. Neizpratni rada tas, ka atrodas tik daudzi strādāt gribētāji, kas nespēj saprast to.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы