LV RU
www.sudzibas.lv BTA Negodīga komercprakse

BTA - Negodīga komercprakse

Bta apdrošināšanas kompānija pielieto negodīgo komercpraksi attiecībā uz veselības apdrošināšanu. Lietojot paslepus un necaurspīdīgus līguma noteikumus kompānija veido maldīgo zemas cenas piedāvājumu. Apdrošināšanas polisē nekas nav iekļauts, izņemot to par ko klient maksa atsevišķi un papildus. Tas rada kompānijām un cilvēkiem nepareizi informāciju. Gandrīz visi ārsti un pakalpojumi ir izsvītroti jau standarta līguma nosacījumos. Lūdzu esiet uzmanīgi!

07.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (3)

T Turkey901 07.12.2019

Tas tāpēc, ka klienti meklē pašu lētāko cenas piedāvājumu, tāpat ir arī ar kasco polisēm automašīnām, jo lielāks pašrisks un mazāka pakalpojumu pakete, jo polise ir lētāka!

M MMP 07.12.2019

Pilnībā analizēt cenu klients nevar. Līdz ar to arī izvēlās zemo cenu. Parāk daudz zemūdens akmens. Ko izmanto tādu 'komersanti', kā BTA

T Turkey901 07.12.2019

Tā dara pilnīgi visi, savādāk visiem apdrošināšana būtu 2-3 reizes dārgāka un diviem no trim nebūtu pa kabatai.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы