LV RU

BTA Apdrošināšana - KASKO

Tizla kompānija BTA. Riktīgi meli. Bija avārija, kurā bijām vainīgi, aizpildījām pietekumu uz atlīdzību, administratore, kura sēž Āgenskalna ofisā pateica, ka eksperts, pirms brauks apskatīt auto mums piezvanīs, lai varam braukt kopā. Be tas ne piezvanīja nekā un aizbrauca novērtēja bez mums. Beigu beigās mums atteica atlīdzibas izmaksu, jo priekšējām riepam protektors bija nevis 4, bet gan 3, 5 un 3, 9. Uzskatu, ka tas bija darīts nelietīgi...Meklē tikai ieganstu, lai neizmaksātu cilvēkiem naudu...

I

Комментарии (2)

G GE 01.03.2009

Protams ka visi meklees iemeslu lai neizmaksaatu un ja taam riepaam ir noteikts tas minimaalais 4mm tad nu arii jābūt pat vairaak, jo zem 4mm taa riepa nepilda taas funkcijas kas vinjai buutu jaapilda ziemas laikaa. Kaa saka prieks mašinas un kasko nauda pietika riepaam nepietika tad nu vainojiet pasi sevi, arii to ka brauksana pieklibo ka jaataisa avaarijas.

B bzz 29.12.2009

varu piekrist, ka piekasīsies pie katra nieka, lai tikai neizmaksātu. Neņem vērā ne to, ka esi ilggadīgs klients, ne to ka līdz kādam konkrētam brīdim neesi prasījis atlīdzību...vispār nekādas pretim nākšanas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы