Brankas - Uzbrukums

Lūgums Ozolnieku domei risināt problēmu, ar nepilngadīgajiem, kas vazājās apkārt stiprā alkohola reibumā un citu psihotropo vielu iespaidā. Jau ilgu laiku brankās pa vakariem vazājās nepilngadīgie alkohola reibumā, reizēm seiž pie branku pakalpojumu centra un brīvi lieto alkoholu, bet 30 aprīļa vakarā vis aizgāja pārāk tālu, kad nepingadīgie uzbruka 30 gadus vecam vīrietim. Tika ziņots pašvaldības policijai kura atteicā braukt un savākt agresīvos pusaudžus. Tad rodās jautājums, kas tagad brankās visiem jābruņojās, ar augstajiem ieročiem ja policija atsakās palīdzēt un, kad kādu dienu, kāds tiks nogalināts, tad tiks risināta problēma, vai arī uz visu pievērs acis?
Ieteikums branku iedzīvotājiem esiet uzmanīgi un pieskatiet savus bērnus.

S

Комментарии (3)

A arnitaa 02.05.2019

Tieši tā, jābruņojas ar auGstajiem ieročiem :D

A Artūrs Dante 02.05.2019

Toties es aukstu aukstu kalnā kāpu !

vaigudauzitajs 05.05.2019

Čali, ja tevi apbižo 15 gadnieks kas ir iereibis un tu neko nespēj darīt pret, man liekas viņš ir mazākais no tavām problēmām..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы