Booking.com - krāpšana

Pirms kārtējā komandējuma uz Uk veicu tirgus izpēti par nepieciešamo a/m. Izvēlējos a/m nomu no Arnold Clark kompānijas, kura par salīdzinoši vidēju cenu piedāvāja arī papildus vadītāju. Aptuvenā cena piedāvājumā uz to brīdi bija ap 280 eur/6 dienas. Pēc pāris dienām - nu jau veicot rezervāciju, iegāju tajā pašā piedāvājumā. Neko aizdomīgu nepamanot - veicu rezervāciju (kopā ar pilnu apdrošināšanu samaksājot 490 eur) . Tā kā iepriekš biju to darījis pa taisno no kompānijām, likās ka ir iekļauts arī depozīts 100 eur. Tikai pēc a/m izmantošanas man kompānijā pateica, ka es depozītu neesmu maksājis un nekas (100 eur) man netiks atgriezts. Sazinoties ar booking.com, nosūtot viņiem tirgus izpēti (bilde ar konkrēto piedāvājumu bez datuma) , kā arī ar pirkstu parādot šī brīža cenu tam pašam piedāvājumam (joprojām bija pieejams un par vēl zemāku cenu) atbilde bija negatīva un, lai neatzītu savu vai sistēmas kļūdu, prasīja man pierādījumus ar pasūtījuma datumu, kuru protams man nebija.
Ko gan parastie mirstīgie var darīt? Būt uzmanīgāki un dalīties, lai citi neiekrīt. Lai jau aizrijās - tāpat aizies kā atnāca.

26.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы