www.sudzibas.lv Booking.com Izskatās pēc konkrētas krāpšanas

Booking.com - Izskatās pēc konkrētas krāpšanas

Booking.com serviss ir nokrities zem jebkuras kritikas, rezervējam apartamentus Palanga mano Jūros studio 9, atnāca apstiprinājums, nauda bija jāmaksā pilna apmērā, bez atgriešanās iespējam atcelšanas gadījumā. Atnāca apstiprinājums un nauda tika atvilkta, tad sāka aprakstīt viesu namā saimnieks, ka jāmaksā vēl par vienu nakti, jo izīrējot tikai uz 2 naktīm. Rakstu, ka nevaram palikt 2 naktis un nosūtīju info arī booking.com, pēc dažām dienām atzvana booking.com pārstāve, ka ar saimnieku tomēr ir vienošanās, ka varam palikt uz 1 nakti, atsūta vēlreiz apstiprinājumu. Pēc vēl 2 dienām atkal zvani no booking. Čom, ka tomēr saimnieks atteicis rezervāciju, piedāvās ot citu viesnīcu, tiek atsūtīts piedāvājums ar augstāku cenu un pilnīgi neatbilstoša vieta ģimenei ar bērniem. Atsakos, kā rezultātā, bez manas piekrišanas rezervācija tiek anulēta, ar izceltoem burtiem, ka anulācijā bez maksas. Vauuuu, tā nu gan ir pretimnākšana, man agan anulējot 100% paliktu saimniekam! Lieki piebilst, ka naudu booking. Čom atgriež tikai pēc 12 dienām, lai to vēl var apgrozot par nesniegtu pakalpojumu! Nekad vairs šo platformu neizmantošu!

25.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (1)

B Bez vārda vārds 25.06.2022

tagad nav modē bērni. ja ir izvēle - 21.gadsimta pāris, vai tradicionāls pāris ar sīkajiem, tad izvēle ir un būs - 21.gadsimta ģimenes modelim. esat pārāk skaļi, par maz maksātspējīgi, kā arī garlaicīgi. atbalstu booking.com izvēli.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы