Booking.com/ Apartamentai LUX - Krāpšana

Caur booking.com rezervējām "Apartamentai LUX", Druskininkų gatvė 22, 00152 Palanga, Lietuva. Dienā, kad ieradāmies 27.07.2017. mums telefoniski paziņoja, ka esam par daudz, lai gan visās gultās varēja sagulēt, kā arī paziņoja, ka iedos mums citu numuru. Numurs bija kāda veikala noliktavas telpas ar 6 gultām vienā istabā, diviem maziem logiem un atsevišķu virtuvi (bez logiem), viss smirdēja pēc pelējuma. Lieki teikt, ka ar maziem bērniem šādā numurā nebija iespējams uzturēties. Kā arī izīrētājs vēlējais, lai piemaksājam eur 20. Mēs atteicāmies palikt.
Parunājot ar citiem lietuviešiem, kas izīrē apartamentus, viņi saka, ka šāda ir krāpniecības metode, ieliek vienas bildes, bet beigās iedod kaut ko briesmīgu un liek vēl piemaksāt!

S

Комментарии (2)

Life_is_life 31.07.2017

Sudzies booking

S snowwhite 31.07.2017

Jap, paldies, jau sazinājos ar booking.com, gaidu atbildi!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы