BlueOrange banka - Slikts serviss

Šī "jauka" banka 2 mēnešu laikā maina savus tarifus jau četras reizes, pie tām nekur konkrēti neraksta kas tieši ir mainījies, sēdi un saildzini tos pdf'us uz izmaiņām...
Gadu atpakaļa vel aicināja kļūt par viņu klientu ar gandrīz bezmaksas apkalpošanu un bonusiem (bezmaksas karte, konts, pārskaitījumi eiro, % par atlikumu kontā) , tagad ievesa maksu gandrīz par visu: mastercard: 2euro/mēnesī, konta uzturēšana 5 eiro mēnesī (karšu konts + norēķinu konts + karte = 12 eiro/mēnesī) ; maksas sms u. C.
Pie tā visa lietot banku ir diezgan neērti, internetbankā var ieet 1 no 3 reizēm, ļoti bieži viss uzkaras. Noņemot naudu no bankomāta (pat ja tas ir bezmaksas) , no tevīm rezervē 3 eiro (kas nekur nav rakstīts) . Iepērkoties, bieži nauda no kartes tiek norakstīta dubultā (lieki noņemts tiek atgriezts, bet kopējais mēneša konta apgrozījums palielinās) .

J

Комментарии (3)

Life_is_life 23.10.2019

Kapec lieto?

J Johny 23.10.2019

Vairs nelietoju.

B BlueOrange 04.11.2019

Pateicamies par Jūsu komentāru. Diemžēl tirgus apstākļu izmaiņu dēļ banka vairs nevar piedāvāt tarifus, kā iepriekš.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы