LV RU
www.sudzibas.lv Bino.lv Krāpšana un slikts apkalpojošais personāls.

Bino.lv - Krāpšana un slikts apkalpojošais personāls.

Esmu šokā par šī uzņēmuma personāla darbu.
Šodien 12.58 piezvanīja sieviete, vārdu viņai pat neatceros.
1. Teju 20. Min. Garās sarunas laikā viņa nespēja man izskaidrot kādēļ lai pagarinātu līguma termiņu uz 30. Dienām man ir jāmaksā 84.00 eiro!
2. Sarunas gaitā nesapratu par ko tad man ir tagad jāmaksā teju 900eiro. Kā arī nesapratu (pēc sarunas ar šo sievieti) kurā brīdī es esmu parakstījis līgumu ar šo kredītiestādi, jo viņa man sacīja ka esmu parakstījis līgumu un tajā esot vis bijis aprakstīts.
3. Saruna tika pārtraukta pat nepajautājot vai man ir skaidra un saprotama atmaksas kārtība, jo kad uzdevu jautājumu tiku atvienots.

02.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Комментарии (1)

M Modris Tīrelis 04.03.2020

Nevajag ņemt, ja nemāk atdot, man nekadas problēmas... Tikai loģiski, ja paņēmi naudu, jāatdod ar procentiem, ar to jārēķinās, un nav ko ņaudēt...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы