LV RU
www.sudzibas.lv Bino.lv Krāpšana cilvēku maldināšana

Bino.lv - Krāpšana cilvēku maldināšana

Neņemiet šajā kantorī nevienu centu es jums silti iesaku, agrāk biju ņēmis vienīgā sūdzība bija, kad viņiem nauda ienāk reāli vēlu kontā (mistika) , bet tagad kops pēdējās reizes (pars mēnešus atpakaļ) domāju vēlreiz aizņemties finansiālo apstākļu dēļ viņi radikāli ir mainījuši visus maksāšanas veidus par ko mājas lapā vispār nenorāda!
Tas ir ja vēlies piem pagarināt kredītu uz 30d neiesniedzot dokumentus kāpēc vēlies pagarināt tev jāmaksā 50 eur par to + nav garantēts ka viņi pagarinās un tava nauda pazudīs un termiņš netiks pagarināts, otrs veids samaksā pats 9 eur un pieprasi no visam iestādēm izziņas kāpēc tu nevari atmaksāt uzreiz visu summu (kas arī nav teikts ka viņi apstiprinās! (te reāli smako pēc Melnā biznesa, lai cilvēkiem nav variantu atmaksāt vai arī ievilkt 3 personām piedzīt parādu) neskatoties ka es personīgi zvanīju, ka biju šokā par situāciju ka viss ir radikāli viņiem mainījies palūdzu varbūt var nākt pretīm summu nomaksāt vismazs pa pars daļām uz ko viņi pateica ne tas nav iespējams dariet ko vēlaties! Valsti tagad ir krīze visi paliek bez darba man brauciens uz ārzemēm arī atcēlās no kā es vēlējos uzreiz viņiem nomaksāt visu summu, jo to summu biju paņēmis braucienam, bet viss atcēlās paldies coronas virusam. A bino.lv ir pilnīgi vienalga un nevēlas pat nākt pretīm ideāls kantoris paldies jums par jūsu laipno sadarbību!
Ļoti esmu sarūgtināts viņos un nekad nekad neiesaku pat ieiet viņu mājas lapā!

18.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (2)

T tele2 nidejs 18.03.2020

Plikadīda sūdzambībele..un vēl sataisījies ceļot uz augļotāja rēķina..muti ciet..un gulēt iekšā

V vitols 19.03.2020

Šitas kantoris ir aizdomīgs man ar viņiem arī gadījās interesanti, proti aizņēmos-atmaksāju laikā, savukārt nākamajā reizē viņi atteica aizdot.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы