LV RU

Bino.lv - Krāpšana

Pieteicos kredītam bino.lv, kad aizpildīju pieteikumu 500 eur apmērā, kredīta kalkulatora uzrādīja summu, kas būs jāatdod, kas mani apmierināja, kad pieteikums tika apstiprināts, man uzrādījās, ka nauda tiks ieskaitīta manā kontā 14 dienu laikā, ja vēlos to saņemt uzreiz, tad man būs jāmaksā vēl 45 eur klāt komisijai. Protams pieteikumu anulēju, jo manā uztverē tā ir tīrākā krāpniecība.

09.07.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B

Комментарии (5)

Miss_Kaprīze 09.07.2019

Pirms kredīta ņemšanas Jums bija cītīgi jāizstudē mājaslapa, jo tur šis punkts ir norādīts.

L L. Ozola 04.08.2019

Iepriekš tā nebija. 10 min un nauda kontā (vēljoprojām tā uzrāda ,piesakot kredītu) .
Par izmaiņām ir jāpaziņo.
Kad ņēmu pirmo reizi ,visu izstudēju ,kas un kā. Zvanījās un jautāja viedokli, sūta sms - ņem tik vēl. Bet,ja kas mainās - zīlē un meklē pats

O Oļegs 09.07.2019

Neredzu nekāda veida krāpniecību, šeit ir atkarīgs kāda Tev ir banka un neesi vienīgais, kurš ņem kredītu, tāpēc darbiniekiem visiem ir jāizlasa pieteikums un jāapstiprina, ja gribi ātrāk tad, protams, ir jāmaksā, jo cilvēkiem algas arī jāmaksā, ja gribi, lai ātrāk strādā. Iebraukšanas maksu Jūrmalā un autobāni arī sauksi par krāpniecību? Komforts un ātrums ir papildus izmaksas, LDz arī jāpiemaksā 70 centi par ātrumu. Ir 21. gs.

R RXX 09.07.2019

Skat. pirmo komentāru - pat nevīžo izlasīt noteikumus, tik vien kā vaimaināt “krāpniecība”! Jums, škiet, labāk kredītus nenemt.

L L. Ozola 04.08.2019

No bino.lv aizņemos jau kādu laiku un mani arī pārsteidza šī samaksa par "ātro pārskaitījumu". Manā gadījumā nebija iespēja nomainīt un saņemt naudu 14dienu laikā. Apstiprinot uzrādās ,ka nauda tiks pārskaitīta 10min laikā (iepriekš bez jebkādas extra samaksas tā arī bija). Ieskaitīja pēc 6 stundām. Par ko papildus samaksa ,ja ieskaita vēl vēlāk ?
Vēl pieminēšu ,ka sevi reklamēt ar apnicīgām sms var ,bet ,kad ir kādas izmaiņas ,tad nekādu ziņu nenosūta,pat pēc mana lūguma to izdarīt.
Un tie ,kas saka ,ka jāizlasa noteikumi ...palasiet viņu piedāvājumus un to,ko stāsta par savu uzņēmumu :
"Bino.lv ir orientēts uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību ar katru klientu. Rūpējoties par klientu ērtībām, regulāri tiek veikti tehniskie uzlabojumi sistēmā, klientu vēlmju un vajadzību pētījumi, kā arī tiek paplašinātas piedāvāto pakalpojumu iespējas.". Pilnīgs bullshit . Nekā tamlīdzīga

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы