LV RU
www.sudzibas.lv Bino.lv Cilvēku maldināšana, saistību nepildīšana.

Bino.lv - Cilvēku maldināšana, saistību nepildīšana.

Aizņēmos SIA Extra Credit (Bino.lv) Līgumā norādītajos termiņos un apmēros dzēsu savas saistības, (bez pagarinājumiem, bez kavējumiem). Pēc maksājumu veikšanas, pārbaudot (ieiejot savā profilā) uzrādās parādsaistības, uzņēmuma darbinieki, gan telefoniski, gan čatā apgalvo, ka saistību nav, un informāciju atjaunos vienas darba dienas laikā, tomēr tas nenotiek. 11 dienu laikā sazinājos jau 4 reizes, tomēr parādsaistību summa profilā aug katru dienu. Darbinieki atsakās snegt informāciju par to kas būtu jādara, lai es saņemtu izziņu par parādsaistību neesamību. Solītā sms vienas darba dienas laikā par dzēstām sasitībām joprojām nav saņemta. Pēc neatlaidīgām sarunām saņēmu e-pastu, ka šobrīd saistību, nav.
Tomēr uzstāju, lai:
1) Informācija sistēmā tiktu atjaunota (manā profilā neuzrādās sasitības) ;
2) Vēlos saņemt solīto apstiprinājuma sms par saistību dzēšanu;
3) Vēlos saņemt oficiālu, parakstītu dokumentu (izziņu) par to, ka man nav parādsaitību pret Sia Extra Credit (bino.lv).
uzskatu, ka uzņēmums apzināti maldina savus klientus.

03.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Bino.lv Support Ответ от представителя 05.06.2020

Informējam, ka šī situācija tika atrisināta. Tehnisku iemeslu dēļ lietotāja profilā neatjaunojās informācija. Pie šīs problēmas atrisināšanas strādā atbildīgie speciālisti. Telefona sarunas laikā klientam uzreiz tika apstiprināts, ka aizdevums ir atmaksāts pilnā apmērā. Lai klients justos drošāk, uz e-pasta adresi tika nosūtīta apstiprinājuma vēstule. Izsūtījām klientam izziņu, parakstītu ar elektronisko parakstu, ar apstiprinājumu, ka saistības ir izpildītas. Kā arī uz telefona numuru tika nosūtīta īsziņa, ka rēķins ir atmaksāts.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы