LV RU

Bilešu Serviss - Papildus maksa

Eju pirkt biļetes uz koncertu Rammstein 27.07.2020.un man paziņo,ka par katru biļeti būs papildus maksa 0.90 EUR.Esmu neizpratnē, kādēļ man ir jāmaksā par to,ka es pats aizgāju līdz kasei Kongresu namā.Vai tiešām mums būtu jāmaksā par to,ka man pa lodziņu izsniedz biļetes?!es saprastu,ja man piegādātu.Tad jau visos veikalos par to,kasiere man izsniedz kvīti un es pats vēl atnācu ir jāmaksā!Jo es tak atnācu un tur tā kasiere sēž.Es šito uzskatu par naudas izspiešanu nevis godīgu komercpraksi.Neuzskatu,ka pircējam būtu jāpiemaksā par to,ka pircēis pats pērk vai nu pie kases vai kases lodziņā.Izskatās,kā Latvijas biļešu tirgotājiem rūpals ir nevis biļešu tirdzniecība,bet gan papildus maksa par to,ka pircējs pats atnāk pie kases.Redzi,labs darījums tu atnāc pats un vēl samaksā,ja reiz atnāci pats.Absurds!Ja esi starpnieks,tad laba komercprakse nozīmē iekļaut cenā arī izplatīšanas izmaksas.Tagad jālūdz visi dievi,lai koncerts notiktu,jo nezin kas radīsies,ja atceļ!

16.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ri

Комментарии (3)

Tu Turkey901 16.10.2019

Maksa par papīru, krāsu printerī, papildus slodzi kasierim, papildus dokumentācijas sagatavošanu un ikdienas info apmaiņu par izsniegtajām biļetēm starp biroju un biļešu kasi, utt.

Sardele 17.10.2019

Turkey, pārstāj runāt galīgākās muļķības, lūdzu.
Par to jau samaksā organizators Biļešu Servisam pasūtot konkrēto biļešu skaitu uz savu pasākumu.

Tu Turkey901 17.10.2019

Biļēsu serviss ir starpnieks, kurš saņem komisiju no katras pārdotās biļetes.
Šī biļetes cenā iekļautā komisija biļešu servisu apmierina tiktāl, kamēr biļetes tiek iegādātas internetā un biļešu kase netiek papildus noslogota.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы