LV RU
www.sudzibas.lv Biļešu Serviss Apkalpošanas kvalitāte

Bilešu Serviss - Apkalpošanas kvalitāte

Uzreiz piekrītu, ka mana problēma nebūt nav tik liela kā citas aprakstītās, kur runa ir par krāpšanu vai naudas neatgriešanu nenotikušu koncertu gadījumos, taču gribējās tomēr padalīties ar parastu slikta servisa piemēru.

Nopirkām biļetes uz koncertu konkrētā zonā, jo tobrīd citas nebija pieejamas vairs, bet nesen pamanījām, ka biļetes dārgākā zonā par mūsu iegādātajām beidzot arī ir pieejamas. Rakstījām biļešu servisam ar lūgumu, vai nevarētu piemaksājot iegūt dārgākās. Saņēmām strupu citātu no biļešu servisa noteikumiem, ka biļetes nemaina un atpakaļ nepieņem. Ņemot vērā to, cik pozitīva pieredze man ir ar dažādiem ārzemju veikaliem, gan online, gan klātienē, kur vienmēr iet pretī klientam un mēģina problēmu risināt vai, ja atrisināt nevar tad vismaz pietēlo, ka klients ir svarīgs, nevis sausi nocitē noteikumus un atšuj. Zinu, ka ārzemēs ir tādi paši biļešu pārdevēji, kas ar prieku samaina biļetes uz tādas pašas vai lielākas vērtības. Vēlreiz jāpiebilst, ka neprasījām lētākas, kā arī koncertā ir tikai stāvvietas, tāpēc nevajadzētu būt problēmām ar vietu atbrīvošanu vai samainīšanu. Ja arī ir ļoti objektīvi iemesli tam, kādēļ tas nav iespējams, to vienmēr var paskaidrot un piedāvāt klientam vismaz izmēģināt kādu b variantu kā rīkoties šādā situācijā.

Šķiet, ka uzņēmumiem latvijā ir šāda attieksme tāpēc vien, ka tirgus ir mazs, ir izveidojuši zināmu monopolu un zina, ka muļķa klienti tāpat turpinās "izvēlēties" viņu pakalpojumus, jo alternatīvas it nemaz nav.
Žēl, ka tā, un ļoti ceru, ka kādreiz klientu apkalpošanas kvalitāte un līmenis pietuvosies ārvalstīs piedzīvotajai.

12.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Комментарии (1)

K Katr333 13.06.2019

Jā, papētiju un uzmanību vērsu uz kopējo Biļešu Servisa attieksmi, ka neiesaistās šeit un neko nemēģina ne skaidrot, ne risināt. Citi uzņēmumi to dara. Savukārt, pēc tās atbildes ko saņēmu, man tikai apstiprinājās iespaids, ka šim uzņēmumam komunikācija un ieinteresētība pieklibo. Grūti nenojaust, ka tas ir tieši tāpēc, ka zina - klienti tāpat nekur nespruks.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы