www.sudzibas.lv BF Esse Pazemojoša attieksme reģistratūrā

Bf Esse - Pazemojoša attieksme reģistratūrā

Ja gribat izlamāties, laipni lūgti uz šejieni😁 atnācu ar 2 bērniem uz higiēnu, nebija pirmā reize, zināju kārtību, ka bērns iet iekšā viens. Pirms manis jau lamājās ar omīti, kas bija atnākusi bērnam pakaļ. Kamēr gaidīju, atsēdos priekštelpā uz zemās palodzes. Esmu grūtniece un ilgstoši nostāvēt ir grūti, uzgaidāmajā telpā mani nelaida. Viena no administratorēm vairākkārt gāja garām un neko neteica, taču tad pieskrēja otra Dāma gados, sirmiem matiem ar brillēm un sāka mani lamāt kā mazu bērnu, ka esmu atļāvusies atsēsties, tā vietā, lai palūgtu nesēdēt. Uz ko atbildēju, ka iekšā nelaiž
man grūti nostāvēt, jo esmu stāvoklī, ka stundu ārā vējā un sniegā arī nevaru staigāt, uz ko man ieteica vest bērnus pie zobārsta, kad būšu dzemdējusi, ja nevaru stundu ārā sniegā gaidīt.. No 50minūtēm, ko nogaidīju, labi ja 10minūtes kāds tur bija (1 cilvēks) uzgaidāmā telpa tā arī stāvēja tukša.. Uz durvīm liels uzraksts, ka drīkst atrasties 3 cilvēki.. Pateicos par laipno apkalpošanu un pazuda visa vēlēšanās izmantot šos pakalpojumus, kaut arī ar speciālistiem līdz šim tiešām biju apmierināta un ieteicu visiem pazīstamajiem šo vietu. Steidzami jāpiedomā pie apkalpojošā personāla attieksmes, citādi ne mazākās vēlēšanās tur rādīties!

08.03.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы