www.sudzibas.lv Bershka Caurumi apgerba

Bershka - Caurumi apgerba

Sen nebiju staigajusi ppa rigas veikalaiem, jovienkarsi kautka sanaca drebes pirkt vairak vai mazak arpus latvijas, tomer tagad-saklausījusies tas pasakainas reklamas ka visur tadas afigenas atlaides, nolemu paluret -varbut beidfzot kautko labu var ari te piedavat. Un iegrabos. Nopirku sev viegla auduma isbikses, baigi laimiga, , iekapu mašina un apmeram stundu ruleeju no vienas pilsetas uz otru, vakara novillku un aizgaju cucet, nakamaja rita ķeru pēc biksem un -ŠOKS! Biksem dazā'das vietas-gan prieksā, gan sana gan aizmugure tadi ka izrauti mazi cauruminji, saku pardomat-kur aizkeru kur iesedos, tomer jaunas bija, bet ta ari netiku skaidra.viens secinajums-sūdīgs audums, pat pret gaismu var redzet jaunas vietinjas kur tulit tulit metiisies jauni coķi.jaja, pati vainiga ka nenoverteju audumu, bet ari 9ls ir nauda.
Sodien veikala uzrakstiju pieprasijumu, lai izskata ka gribu naudu dabūt atpakal, nu kads prieks man no stundu nesatam biksem. Tad jau redzes, tomer zinams ka taisniba nevienmer ir pateretaja puse, admin.var sagudrot jebko''veikals savu vainu caurumos nesaskata''un man bus japiekrit ... jo ko gan atliek darīt ???

D

Комментарии (5)

D dana 07.08.2009

nu ja!ko tik izpārdošanas nevar nopirkt!
vienigais kas atliek taisist ekspertizes un citas birokrātiskas muļķības..uz to jau viņi cer, ka paterētājs vnk aizmirsīs

H hguyk 13.08.2009

Jā var nest pēc tam uz ekspertīzi, ja arī viņi defektu nesaskatīs, nāķsies tev šķirties no 50ls!

Z zaiga 22.07.2011

Stulbā caca ej sadedz, ko sūdzies viņas tāpat gan jau tikai kādus 10 latus maksāja. Tiešām ēē ēē ēē perfektumu vajag, sagriez un nēsā kā šortus, ak dievs, sliktākajā gadījumā nevajag pirkt paklāja bikses.

M mja 22.07.2011

es ieteiktu notievet. simt punkt tik resna, ka jebkuram biskem caurumi rodas. :DDD

T ToKrista 22.07.2011

Tos caurumus taču izēda taukainie izgarojumi no tavas resnās pakaļas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы