Bergamo.lv - FAKE

BRĪDINĀJUMS: Nekad nepērciet no Bergamo.lv. FAKE FAKE FAKE!
Es biju iegādājusies DG saulesbrilles. Es saņēmu saulesbrilles, bet ne oficiālo papīru, ne tīrīšanas salvetes, un saulesbrillēm bija daži skrāpējumi uz lēcām.
Es sāku sūtīt e-pasta ziņojumus uz klientu apkalpošanas dienestu (vairāk nekā nedēļu, jo viņiem ir vajadzīgas 2 darbadienas, lai nosūtītu atpakaļ e-pasta ziņojumu), un man teica, ka jānosūta saulesbrilles atpakaļ, un viņi man atmaksās naudu. Nekas nav noticis, es sūtu e-pastu pēc e-pasta pēc e-pasta kopš februāra, bet atbildes nav. Es sāku šaubīties, ka saulesbrilles ir viltotas, tāpēc aizvedu tās pie speciālista, kurš teica, ka tās ir viltotas! (ražots Ķīnā). Tagad es saprotu, kāpēc no klientu apkalpošanas nav atbildes. Par viltotām saulesbrillēm samaksāju ap 180 eiro. Tāpēc esiet informēti... Es nevēlos, lai tas notiktu vēl vienu reizi, tāpēc pabrīdinu

M

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы