LV RU
www.sudzibas.lv BENU aptieka slikts serviss

Benu Aptieka - slikts serviss

Vēlos vērst Jūsu uzmanību uz aptieku ar adresi Katrīnas dambī 3.

Jau pirms kāda laika mana radiniece pārstāja būt tieši šīs aptiekas kliente dēļ nelaipnās apkalpošanas. Piemēram, kad viņa pirms pirkuma palūdza vai varētu apskatīt zāles, tad viņai strupi atbildēja, ka tur jau nv ko skatīt...

Es pati piedzīvoju ļoti neprofesionālu apkalpošanu tajā pašā aptiekā, kad šodien man tika pārmests, ka esmu izņēmusi karti parāk ātri no karšu lasīšanas termināļa. Kad aizgāju mājās, saņēmusi savu pirkumu, secināju, ka naudas summa rezervēta divreiz. Protams, tērēju savu laiku un devos uz aptieku otrreiz. Tā vietā lai saņemtu atvainošanos un palīdzību ar situācijas atrisināšanu, pārdevēja mēģināja uzbrukt par to, ka esmu toreiz izņēmusi karti pārāk ātri un no konkrētās pārdevējas nesaņēmu nekādu palīdzību. Viņa līdz pēdējam brīdim mēģināja tikai aizstāvēt sevi. Labi, ka blakus bija pieredzējušāka pārdevēja un mēģināja sazināties ar termināla operātoriem.

Diemžēl jasecina, ka apkalpošanas līmenis Benu aptiekā ir zems un arī man būs jāmeklē cita aptieka.

L

Комментарии (1)

S Slepenais novērotājs 21.04.2017

Smieklīgi :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы