LV RU
www.sudzibas.lv BENU aptieka Neprofesioāļi

Benu Aptieka - Neprofesioāļi

Trīs reizes man solīja piegādāt zāles Benu aptiekā XL salā Liepajā. Katru reizi sola piegadāt uz nākošo dienu, bet, tie ir tuksi solījumi! Aizejot pēc zālēm, nekā nav, taču atkal sola piegadāt uz nākošo dienu! Beigās, jau treso reizi ejot pēc zalēm, izskrien sieviete un rokas lauzīdama dievojas, ka zāles nav iespējams piegādāt! Bet, vai to nevar pateikt uzreiz! Vai šita ir jāmuļķo klienti!
Fui, nekad vairs neiesu uz šito aptieku!

Комментарии (1)

K Kerolaine 16.09.2013

Man tas pats bija ar Benu aptieku Rīgā uz Tallinas/Čaka stūra. Teica uz rītdienu pasūtīsim, būs. Nākamajā dienā ierodoties paziņoja, muļķības, neviens tādas zāles pasūtīt nevarēja, mums tāds piegādātājs nemaz nav. Arī patrāpījos uz neprofesionālu darbinieci. Vismaz nākamajā dienā darbiniece, kas paskaidroja situāciju arī pateica, ka tuvākā aptieka, kur zāles iegadāties ir Mēness aptieka.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы