LV RU

Benu Aptieka Galerijā Centrs - paviršība

Benus Aptiekai Galerijā Centrs vienmēr metu līkumu, jo vienmēr tur viss ir bijis dārgs un apkalpošana kaut kāda nelaipna (manuprāt).
Šajās brīvdienās man nācās iegriezties pieminētajā aptiekā, jo pēc astoņiem vakarā neko citu sev pa ceļam atrast nevaru.
Šoreiz biju pārsteigta par akcijām utt.. pat nopriecājos. Tā kā mājās vīrs ir slims, lūdzu kaut ko viņam, bet sev palūdzu kaut ko profilaksei - piebilstot, ka es esmu stāvoklī. Farmaceite iedeva man super tējiņu "Gripus Strong". Forši, nopriecājos - devos mājās, būdama patīkami pārsteigta par laipno apkalpošanu šajā aptiekā un tā.. Līdz mājās izlasīju uz tējas ar trekniem burtiem rakstītu brīdinājumu, ka tēju nelietot grūtniecības laikā :(
Nu pēc būtības kas tad tu ir parasta zāļu tēja - bet laikam taču ir kaut kāds iemesls, kāpēc ražotājs norāda lai tēju nelieto grūtniecības laikā?!

L

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы