LV RU
www.sudzibas.lv Bazalts SIA Nemaksā naudu!

Bazalts SIA - Nemaksā naudu!

Bazalts Meļi un krāpnieki darbinieki un tā vadība. Darbs bija Valmierā, Cesī, un Ropažos. Daudz brigādes nostrādāja un viņiem nesamaksāja. Avansu nevarēja samaksāt, dažreiz smieklīgu summu deva. Līgumi dīvaini, nevienas summas nav. Zvanot ieslēgts ignors. Avansam naudas nav, algas nav. Gala rezultāta, nostrādājam un nesaņemam savu nopelnīto naudu.

Ещё Bazalts SIA жалобы

Комментарии (26)

C CilvēksParastais1 19.06.2019

Un kurš vainīgs, ka šādus dīvainus līgumus parakstījāt? Paši gan jau algas maksājat ''minimālās'', tāpēc nevarat nevienam citam sūdzēties :D

B Bazalts 28.08.2019

Ja kādam ir pretenzijas pret SIA ''Bazalts'', lūdzam tās izteikt klātienē, kompānijas ofisā, nevis slēpjoties aiz anonīmiem interneta profiliem. Vienmēr būsim gatavi klātienē uzklausīt un risināt domstarpības sarunu ceļā. Ar cieņu, ''Bazalts''.

S Svetlana Jakuševa 17.01.2020

Jus nemaksajat naydu. NESAMAKSAJAT MANAM VIRAM. TIKAI TUKŠI SOLIJUMI. Rakstisu uz darba inspekciju lai parbauda jusu ŠARAŠKINU KANTORU

L latvija 02.03.2021

Sveiki, stradaju jugla 2 nedelas katru dienu no darbiniekiem dzirdeju zvanus uz ofisu, sapratu visu un aizgaju... Ligums ir uz rokas, bet naudu nesamaksajat un interesanta lieta VIDa es no sakuma redzeju ka es tur skaitos, pec aiziesanas uz treso dienu es vispar pazudu it ka manis tur nebija... taja VIDa... Vot kur firma!

Rakstīt uzreiz inspekcijai un, lai saņ pēc likuma. Bet klātienē neuzklsusa, tik uzbļaut virsū māk. Bazalta ofisa gudrīšu bārs...

V Vitālij 12.03.2021

Nee,tieshi aarpustelpas jaizplata par jums informaacija,lai cilveeki neiekriit taados slazdos! Arii pasuutiitaajs padomaas,vai ir veerts ar jums sasieties!

K Kezbers 04.11.2019

Pilnībā piekrītu šai sūdzībai. Strādāju Norvēģijā pie SKS Byggservice, kurai bija tie paši īpašnieki, kas šobrīd SIA Bazalts. Tieši tas pats, ka algas netika izmaksātas laikā, netika izmaksātas pilnas algas un par radušo parādu varēja aizmirst, jo tas mistiski pazuda. Bija ļoti liela kadru mainība. Materiāli netika piegādāti laikā, kā arī nebija atbilstošs darba apģērbs un aprīkojums, bet tajā pat laikā prasības no darbiniekiem bija strādāt padsmit stundas dienā, laika apstākļiem neatbilstošā apģērbā un apstākļos. Vēlāk uzņēmums apzināti bankrotēja, tā izdarīja divas reizes, apmānīja klientus Skandināvijā, darbiniekiem solīja samaksāt par nostrādāto pirms bankrota procedūras, bet, protams, tā nenotika. Tik daudz melu un augstprātības līdz šim nebija piedzīvots. Zinot, ka SIA Bazalts īpašnieki ir tie paši, tad varu droši apgalvot, ka šajā sūdzībā rakstītais ir patiesība. Neiesaku iesaistīties ar SIA Bazlats, ne darba, ne biznesa attiecībās, pastāv liels risks tikt apkrāptam.

E Ezernieki 26.11.2019

SIA Bazalts izmitina savus strādniekus viesu namā,izvairās no maksāšanas par izmitināšanu,sola,pēc tam neatbild uz zvaniem un ignorē.Izmanto labticību.

A AigarsSiliņš 05.02.2021

Pēc gada beidzot samaksāja.Vismaz paši pieteicās un izdarīja!

A AigarsSiliņš 09.02.2021

Situācija atrisināta.
"Viesu nams Ezernieki"

A A.L 02.03.2020

Vai tik šīs sūdzības autors nav ''IF.Ivans Fodorovs MNR'' pārstāvis no Mazsalacas? Jocīgi vīriņi, kuriem ne no būvniecības procesiem, ne mūsdienīgas kvalitātes standartiem ir kāda saprašana. Viņu atslēgas vārds ir : AVANSS!
Izvairieties no šādiem ''būvniekiem''.

E emils_j 09.03.2020

Joprojām nav norēķinājušiem par piegādātajiem materiāliem un izdarītiem darbiem VVV. Rīdzinieki uzmanaties, jo cilvēki pilsētā runā, ka dodoties iekarot galvaspilsētu. 100% avanss vai jums savu naudu neredzēt!

L L.L. 13.03.2020

Kā Latvijā, 21.gs. būvniecības jomā, kur "grozās" tik lielas naudas summas, sia bazalts atļaujas nemaksāt strādniekiem-speciālistiem algas. Atļaujas vienas brigādes ietvaros ieskaitīt katram strādniekam savādāku algas summu!

T triada 17.07.2020

Сейчас эта фирма называется Manage Pro. Тем же самым занимаются. Кидают. На днях сброшу в фейсбук в группу стройки негативный отзыв.

E emils_j 04.08.2020

2020.gada jūlija 26.datumā nodokļu maksātājam "SIA MANAGE PRO 44103106992" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 170388.02
Kreditoru naudu no izsniega Valdei kā aizdevums - nav atmaksāts.
Uzņēmums ar saistībām "pārdots" 15.07.2020. laimīgajam 81 gadus vecam jaunajam īpašniekam

J Jānis 06.08.2020

Sūdzība no Jānis Asariņš. SIA Bazalts negatīvs vērtējums. Nonākuši darba attiecībās ar SIA Bazalts mums tika apsolīts itin viss ieskaitot instrumentus un darba auto (priekš diviem cilvēkiem). Procesam nerisinoties, mēs no savas kabatas iemaksājām par uzturēšanos Ādažos "Muižas" kopmītnēs drošības naudu 2vām dienām. Neatgriezeniski zaudējām visus tur ieguldītos līdzekļus. Mēs tikām izdarījuši konkrētajās situācijās maksimāli iespējamo . Laikus brīdinot, ka nesaņemot samaksas garantiju mēs zaudēsim uzturēšanās iespēju un veicamie darbi apstāsies. Veicot pieslēgšanu ūdensapgādei atklājām virkni bezatbildīgi slēptas tehniskās izpildes nepilnības. Atklājās, ka visi darbi veikti nodošanas aktu kvantitātei par labu un ignorējot tehniskās prasības un darbu secību. Konstatējuma akti acīm redzot netika sastādīti, tāpat kā netika arī sastādīti nevieni uzdevumu veikšanas akti. Nepilnību atklāšanās procesa laikā saskārāmies ar virkni pret mums vērstu melīgu un ļoti neatjautīgu apgalvojumu. Mēs itkā esot uzņēmums, nevis darbinieki, ka mēs neesot pieprasījuši nivelieri (kuram bija jābūt darbu vadītāja kompetencē, uz ko par augstuma atzīmju nepieciešamību tika norādīts pirmajā saskarsmes brīdī. Ka mums jāpērk pāris tūkstošu vērta cauruļu sakausēšanas iekārta - Laikam jau "Bazalts" caur nomu to nokārtot nevar... Visbeidzot, ka mēs esot kaut ko mistiski neizprotamu tur firmai nozaguši un nelīdzēja vēlmei to noskaidrot mūsu gatavība pieteikties policijā. Īsumā brīdinājums Bazalta vadībai, ka steidzami jāveic iekšējā revīzija uz laiku atstādinot visus procesā iesaistītos vadītājus. Domājams revīzijas procesu varētu uzticēt Rihardam. Patreizējā situācijā darbu veicējiem es rekomendēju strādāt tikai un vienīgi vismaz daļējas priekšapmaksas apstākļos. Atbildību par šeit ievietoto sūdzību būtu jāuzņemas Salvim, Igoram un arī Aigaram kā nepieciešamā dialoga sabotētājiem.

L [email protected] 13.08.2020

Instrumentus iedot,mašīnu iedot,varbūt vēl brokastis,pusdienas,vakariņas arī iedot ?
Halllo Celtnieki,Jūs no debesīm nokritāt ?!

J Jānis 22.08.2020

Un starp citu, šeit mums ir tipisks piemērs tam, kā anonīmus komentārus, slēpjoties aiz mistiskiem e-pastiem ievieto acīmredzot arī paši Bazalta atbildīgie darbinieki. :) :)

J Jānis 13.08.2020

Jānis Asariņš . Vispār jau Bazaltam konkurējošie uzņēmumi darbiniekiem dod arī darba apavus un apģērbu. Tas tā no mēness nokritušajiem. Vispār jau mēs bijām ieradušies ar savu autiņu un instrumentiem, jo vienkārši ir prakse, ka sagāde netiek līdzi visām nepieciešamībām.. Patiesībā jau saruna bija par to, ka nav racionāli tērēt transportam, un instrumentiem algās izmaksāto naudiņu. Arī dienas naudu maksāt ir racionāli, jo valsts šos tēriņus pretstatā darba algai, neapliek ar nodokļiem. VAI TAD BAZALTĀ KANTORA DARBINIEKI IERODAS DARBĀ AR SAVU TUALETES PAPĪRU?

T triada 22.08.2020

Они даже расчёт при увольнении частями выдают. Заключают почасовой договор с возможностью премиальных. Так как работники имеют свои расценки. Итог. Премиальные не выданы. Расчёт при увольнении задерживают и выдают кусочки. Со своим инструментом или без него. Со своей формой или без неё. Не имеет значение. Manage pro и Bazalt очень непорядочные фирмы

REINIS
Vēlos teikt tieši pretējo
Mūsu uzņēmums strādā ar ,,SIA ,,Bazalt,, un attieksme ir laba arī maksāšana ir laikus un noteiktajos termiņos.
Ļoti pretimnākoša vadība ,pat jautājumos kuri nebija paredzēti sadarbības līgumos .
Potenciālajiem darbu veicējiem varu ieteikt
1. Kāda būs jūsu attieksme pret ģenerāluzņēmēju ,tādu attieksmi dabūsiet pretī
2. Esiet saprotoši, un strādājiet pēc labākās sirdsapziņas un kvalitatīvi,jo par nekvalitatīvu darbu naudu nesaņem ģenerāluzņēmējs un līdz ar to arī jūs
3. Esiet pacietīgi,jo arī ģenerāluzņēmējam objekta nodošana var aizkavēties un līdz ar to arī samaksa.

V Vitālij 12.03.2021

3 punkts man patiik! Kas tas pa razvodu-kaapeec man jaagaida nopelniita nauda,es ko 50 uz 50 straadaju ar uzneemumu! Taadus uzreiz suutu taalaak,ja saka ka japagaida!

S SIA Quick Attach 12.01.2021

Uzņēmums SIA Bazalts nodarbojas ar apakšuzņēmumu uzmešanu, jo par padarītajiem darbiem netiek samaksāts pēc rēķina. Noteikti prasiet priekšapmaksu, pretējā gadījumā savu naudu neredzēsiet. Neticiet nevienam vārdam par pēcapmaksu.

V Vitālij 12.03.2021

Par so firmu vispaar neko labu nevaru patekt-Limbazos renoveeja tehnikumu,tad tas Bazalts uzmeta visu brigaadi.Nesamaksaaja ne santiima! Nekaadaa gadijumaa neejiet straadaat uz so firmu!

V Vitālij 12.03.2021

A ko celtnieki bidlo prieksh jums kautkaadi!?

J J.Bērziņš 30.03.2021

Naudas lietās attieksme pret visiem vienāda - kam gribu tam maksāju, naudu saņem laicīgi tikai tie, kas jau no paša sākuma ir nostādījuši fakta priekšā - nav samaksas, nav pakalpojuma. Tiklīdz mazie uzņēmumi sāk bubināt, tā izrakstītie rēķini tiek "apstrīdēti" un netiek apmaksāti. Darbiniekus pārvilina uz labākiem nosacījumiem, divus mēnešus nosacījumus pilda, pēc tam sāk vazāt aiz deguna, kavēt algas, atvilkt no algas par lietām, par kurām iepriekš vienojāmies - darba auto izmantošanu, naktsmītņu izmantošanu (komandējuma ietvaros). Komentāros minētie valdes locekļi ir tikai ielikteņi, patiesībā visu bīda cits pārītis, kurš ir bijušais valsts policijas darbinieks. Visi uzņēmumi kuri reģistrēti SIA Bazalts juridiskajā adresē pieder vienam un tiem pašiem īpašniekiem un attieksme visiem vienāda.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы