LV RU
www.sudzibas.lv Bazalts SIA Nemaksā naudu!

Bazalts SIA - Nemaksā naudu!

Bazalts Meļi un krāpnieki darbinieki un tā vadība. Darbs bija Valmierā, Cesī, un Ropažos. Daudz brigādes nostrādāja un viņiem nesamaksāja. Avansu nevarēja samaksāt, dažreiz smieklīgu summu deva. Līgumi dīvaini, nevienas summas nav. Zvanot ieslēgts ignors. Avansam naudas nav, algas nav. Gala rezultāta, nostrādājam un nesaņemam savu nopelnīto naudu.

Ещё Bazalts SIA жалобы

Комментарии (5)

Ci CilvēksParastais1 19.06.2019

Un kurš vainīgs, ka šādus dīvainus līgumus parakstījāt? Paši gan jau algas maksājat ''minimālās'', tāpēc nevarat nevienam citam sūdzēties :D

Ba Bazalts 28.08.2019

Ja kādam ir pretenzijas pret SIA ''Bazalts'', lūdzam tās izteikt klātienē, kompānijas ofisā, nevis slēpjoties aiz anonīmiem interneta profiliem. Vienmēr būsim gatavi klātienē uzklausīt un risināt domstarpības sarunu ceļā. Ar cieņu, ''Bazalts''.

Sv Svetlana Jakuševa 17.01.2020

Jus nemaksajat naydu. NESAMAKSAJAT MANAM VIRAM. TIKAI TUKŠI SOLIJUMI. Rakstisu uz darba inspekciju lai parbauda jusu ŠARAŠKINU KANTORU

Ke Kezbers 04.11.2019

Pilnībā piekrītu šai sūdzībai. Strādāju Norvēģijā pie SKS Byggservice, kurai bija tie paši īpašnieki, kas šobrīd SIA Bazalts. Tieši tas pats, ka algas netika izmaksātas laikā, netika izmaksātas pilnas algas un par radušo parādu varēja aizmirst, jo tas mistiski pazuda. Bija ļoti liela kadru mainība. Materiāli netika piegādāti laikā, kā arī nebija atbilstošs darba apģērbs un aprīkojums, bet tajā pat laikā prasības no darbiniekiem bija strādāt padsmit stundas dienā, laika apstākļiem neatbilstošā apģērbā un apstākļos. Vēlāk uzņēmums apzināti bankrotēja, tā izdarīja divas reizes, apmānīja klientus Skandināvijā, darbiniekiem solīja samaksāt par nostrādāto pirms bankrota procedūras, bet, protams, tā nenotika. Tik daudz melu un augstprātības līdz šim nebija piedzīvots. Zinot, ka SIA Bazalts īpašnieki ir tie paši, tad varu droši apgalvot, ka šajā sūdzībā rakstītais ir patiesība. Neiesaku iesaistīties ar SIA Bazlats, ne darba, ne biznesa attiecībās, pastāv liels risks tikt apkrāptam.

Ez Ezernieki 26.11.2019

SIA Bazalts izmitina savus strādniekus viesu namā,izvairās no maksāšanas par izmitināšanu,sola,pēc tam neatbild uz zvaniem un ignorē.Izmanto labticību.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы