LV RU
www.sudzibas.lv Barbora Slikts serviss

Barbora - Slikts serviss

Izveidoju pasūtījumu Barbora Maxima Valmiera g. Apiņa ielā. Pasūtījuma saņemšanas laiks bija no 11-12. Ierados pēc 11 un vēl nebija pasūtījums nokomplektēts. Tad tikkai izskaidroja kad jāgaida sms un tad tik var doties pakaļ. Pagāja vairāk kā stunda. 12: 12 atnāca ziņā ka pasūtījums gatavs saņemšanai. Ierados pakaļ. Un trūka prece. Nesaprotu kādēļ barbora internet veikalā vispār piedāvā iegādāties preces ja beigās kad ierodies tām pakaļ pēkšņi nedrīkst pārdot noteikto lietu. Saprotams kad veikalā maxima nepārdod visu. Bet barbora jau tā knapi dažas lietas ir. Un no tām pašām beigās vēl nepārdod dažas. Tad nevajag maldināt cilvēkus ar precēm ko var iegādāties. Ja beigās Saka ka nemaz nevar iegādāties.

10.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Barbora.lv Support Ответ от представителя 19.01.2021

Paldies par Jūsu atsauksmi! Atvainojiet par sagādātajām neērtībām. Parasti pasūtījumus sakomplektējam klienta izvēlētajā laikā un klients var saņemt pasūtījumu uzreiz.
Visas preces, kuras atrodas mājas labā ir iespējams iegādāties un saņemt Barbora Express preču izņemšanas punktā. Iespējams pasūtījumu izsniedza jauna darbiniece, kurai netika viss izskaidrots. Vēlreiz pārrunājām ar darbiniekiem aktuālo informāciju un, ka visas preces, kuras pasūtītas www.barbora.lv ir jāizsniedz.
Ja rodas jautājumi vai ieteikumi, rakstiet mums uz [email protected] vai zvaniet +371 29712886.
Veiksmīgus turpmākos pirkumus!
Ar cieņu
Jūsu BARBORA

K

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы