LV RU
www.sudzibas.lv Barbora Pircēja apzināta maldināšana

Barbora - Pircēja apzināta maldināšana

Lūdzu neuzticēties uzrakstam - "skābais krējums farm milk 20% 400g", jo, kad saņemsiet šo preci, uzraksts uz paciņas būs "skābais krēms" un aprakstā no krējuma ne vēsts... Lūdzu šo misēkli likvidēt, bet nevienam no Barboras pārstāvjiem, kā redzu, nav laika to izdarīt! Ļoti žēl. Man tā ir liela vilšanās, jo, pa lielam, jau personāls cenšas!

27.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Barbora.lv Support Ответ от представителя 28.01.2021

Labdien!
Atvainojiet, ka piegādājām Jums neatbilstošu preci. Pārbaudījām šo informāciju, un klientiem ir iespēja iegādāties tieši skābo krējumu Farm milk, https://www.barbora.lv/produkti/skabais-krejums-farm-milk-20-procenti-400-g.
Iespējams darbinieks Jūsu pasūtījumam pievienoja nepareizu preci. Šādos gadījumos pēc iespējas ātrāk zvaniet var rakstiet mums, piešķirsim atlaidi vai atgriezīsim naudu par neatbilstošo preci (ja informējat mūs 72 h laikā pēc pasūtījuma saņemšanas).
Veiksmīgus turpmākos pirkumus!

Ar cieņu
Jūsu BARBORA

G

Комментарии (2)

Daekadae 27.01.2021

Baigais skandāls jātaisa par skābā krēma paciņu! Garšo pilnīgi vienādi, nav iebildumu arī pret skābo krēmu! Pūš no mušas ziloni...

V vitols 28.01.2021

Krējums un krēms ir divas dažādas lietas

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы