www.sudzibas.lv Barbora Nekvalitatīvi dārzeņi

РешеноBarbora - Nekvalitatīvi dārzeņi

Veicu pasūtījumu pirmo reizi, vakar 13.10.2021. G. Saņēmu sūtījumu uz mājām, piegāde kavējās, tas būtu sīkums, bet pārbaudot saturu, konstatēju, ka iepakojums tomāti ķekaros sulo, pārbaudot tos, sapratu, ka tie visi bija bojājušies un nebija ēdami, protams vieta miskastē! Pārējie produkti bija derīgi lietošanai! Paldies
pasūtījums nr. M30-r2

14.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Barbora.lv Support Ответ от представителя 14.10.2021

Labdien, Santa!
Ļoti atvainojiet, ka piegādājām bojātus tomātus. Ja saņemat bojātu vai neatbilstošu preci, lūdzu sazinieties ar mums uzreiz pēc pasūtījuma saņemšanas, rakstot uz [email protected] va zvanot uz 29712886, lai varam atgriezt Jums naudu vai piešķirt atlaidi nākamajam pirkumam.
Strādāsim, lai šādas situācijas neatkārtotos.

Ar cieņu
Jūsu Barbora

Жалоба успешно разрешена Santa Razgale 15.10.2021

Paldies, sūdzība ir atrisināta! Saņēmu atlaižu kuponu pie nākošā pirkuma!

Комментарии (3)

I Ilvars1100 29.08.2021
Krāpšana

Lielos pirkumos zog produktus, kas tiek pasūtīti un pat neinformēju par šo klientu un naudu sola atgriezt tikai pēc nedēļas.
NEIZMANTOJAT ŠOS PAKALPOJUMUS VAI ARĪ PĀRBAUDIET KATRU PRECI PIE KURJERA!

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B Barbora.lv Support Ответ от представителя 26.10.2021

Atvainojiet par sagādātajām neērtībām, ka nepiegādājām Jums visas preces! Klientam ir iespēja pārbaudīt pasūtījumu gan ar kurjeru, gan pēc kurjera aizbraukšanas. Ja 72 h laikā pēc pasūtījuma saņemšanas pamanat neatblstības, rakstiet uz [email protected] va zvaniet uz tel.nr. 29712886, lai varam atgriezt Jums naudu par nepiegādātajām precēm.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы