LV RU
www.sudzibas.lv Banknote.lv Viltus ziņu izplatītājs

РешеноBanknote.lv - Viltus ziņu izplatītājs

Labdien!

Ņemot vērā globālo situāciju kompānija nosūta klientiem viltus ziņas, par palīdzību saviem klientiem kā piemēram papildus kredīti vai apvienošana. Pēc saziņas viss tiek noraidīts un norakstīts uz multi ziņu visiem klientiem neizvērtējot neko. Un kad tas viss ir mārketings!
Neuzticieties un nepaļaujaties uz viņiem vai kam līdzīgam šajā laikā

Esiet uzmanīgi ar šo firmu.

12.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 25.05.2020

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

4

Комментарии (4)

BondsBonds 12.04.2020

Man liekas tur runa par maksājumu atlikšanu, izņemot procentus protams, nevis par apvienošanu un vēl papildus kreditēšanu.

4 4angals 12.04.2020

Nope manā gadījumā papildus

N Nils37 12.04.2020

Ne si firma ir tada kas pat cilveka kredita vesturi neparbauda,un isniedz kreditus pat ja esi melna sarksta bet citiem saka ka viss ir kartiba visu vini parbaudot,uzinaju no PTAC ka par so firmu stav loti daudz sudzibu un ar par to ka isniedz kreditus cilvekiem kas ir melnajos sarakstos

O Olav 14.04.2020

Neapskaužu nevienu, kas ir līgumattiecībāsar Banknote. Uz Covid 19 karantīnas laiku varot nemaksāt procentus par kavējumu, bet PĒC karantīnas atcelšanas UZREIZ liks samaksāt par visu dīkstāves un kavējumu laiku. Neiesaku nevienam sev liekas negācijas ar Banknote, citādi būs kā maniem paziņām kad jums 100 ādas novilks par niecīgo aizdevumu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы