www.sudzibas.lv Banknote.lv Slikts serviss un melošana

Banknote.lv - Slikts serviss un melošana

Ieķīlāju telefonu lombardā. Kad izpirku un aizbraucu mājās, konstatēju, ka man no telefona pilnīgi viss ticis izdzēsts. Esmu ļoti dusmīga, tur bija svarīgi dokumenti, neskaitot bildes un pārējos failus.
Pēctam sakontaktējoties ar filiāli, darbiniece vēl melo, ka es tiku brīdināta, ka viss tiks izdzēsts. Kaut brīdināja tikai lai noņemu Icloud.

07.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Banknote Ответ от представителя 20.09.2023

Paužot uzņēmuma viedokli, vēlamies atzīmēt, ka Banknote.lv vienmēr cenšas sazināties ar sūdzības iesniedzēju privāti, izmantojot šī portāla sarakstes iespējas un atrisināt situāciju godprātīgi. Un arī šīs sūdzības ietvaros, mēģinām sazināties ar tās autoru, lai noskaidrotu precīzāku situācijas izklāstu. Visi mēģinājumi tika ignorēti. Lai atrisinātu augstāk minēto situāciju, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], nosūtot mums ziņu WhatsApp 25664663 vai zvanot pa tel. 66116688

Ответ от Banknote Ответ от представителя 06.10.2023

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti.

C

Комментарии (2)

Lokidreamsnake 07.09.2023

Varbūt nedzirdējat brīdinājumu, jo viņi tā dara, ja nodot lombardā. Dzēš pilnībā visu ārā.

RAMONA👀 07.09.2023

Nu bet tas taču ir loģiski, ka dzēš. Ja nu neuzpērjat, nepārdos taču ar visiem foto.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы